Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2017

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2017

Już tylko kilka dni pozostało na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2017 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 listopada. Zapraszamy do udziału!

Trzynasta już edycja konkursu ma na celu wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. Konkurs ma bogatą historię – po raz pierwszy rozegrany został w 2005 roku. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). Wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

Konkurs Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2017 został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju.

 

Dlaczego warto zgłosić produkt?

  • Udział w konkursie daje niepowtarzalną okazję na uzyskanie rozgłosu i uznania wśród obecnych lub potencjalnych klientów oraz promocję rozwiązania na rynku.
  • Samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL.
  • Każdy produkt pozytywnie zaopiniowany przez Kapitułę będzie miał szansę na szczegółowe zaprezentowanie w czasopismach i serwisach internetowych Wydawnictwa Eurologistics.
  • Laureaci uzyskają prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2017.

 

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 7 grudnia 2017 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2017.

 

Produkty i usługi można zgłaszać do 3 listopada 2017 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

Zapraszamy do odwiedzenia strony innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2017” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

 

Czekamy na zgłoszenia!

Poleć ten artykuł:

Polecamy