Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019

Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019

Już niespełna trzy tygodnie pozostały na zgłaszanie do konkursu Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu i Produkcji 2019 produktów i usług wspierających logistykę. Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku 4 listopada. Zapraszamy do udziału!

To już piętnasta edycja konkursu, którego celem jest wyłonienie wyróżniających się produktów i usług wspierających pracę działów logistycznych. W ciągu wszystkich edycji udało nam się zgromadzić kilkaset innowacyjnych produktów i usług dla łańcucha dostaw (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi). Wyróżniane są zarówno produkty i usługi już wdrożone, jak i te będące w fazie przygotowań.

Udział w konkursie to niepowtarzalna okazja na uzyskanie rozgłosu i uznania oraz promocję rozwiązania na rynku. Samo zgłoszenie oznacza obecność w gronie nominowanych do wyróżnień, czyli w prestiżowym gronie najlepszych produktów i usług w branży TSL. Laureaci uzyskują prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2019.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięzców wybiera niezależna Kapituła składająca się z ekspertów branży TSL w Polsce. Wyniki ogłoszone zostaną 5 grudnia 2019 roku podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2019.

Produkty i usługi można zgłaszać do 4 listopada 2019 r. W tym celu należy ze strony konkursu pobrać Ankietę Konkursową, wypełnić ją i przesłać do Organizatora, czyli Wydawnictwa Eurologistics.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.innowacje.eurologistics.pl, na której znają Państwo wszystkie informacje dotyczące konkursu „Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji 2019” oraz nagrodzone w poprzednich edycjach produkty.

Czekamy na zgłoszenia!

Poleć ten artykuł:

Polecamy