Prologis jest Great Place To Work po raz trzeci z rzędu

Prologis jest Great Place To Work po raz trzeci z rzędu

Polski oddział Prologis został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Great Place to Work®. To już trzeci raz, kiedy firma została uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce.

Certyfikat Great Place To Work® jest jednym z najbardziej uznawanych wyróżnień dla firmy jako pracodawcy. Jest w całości oparty na tym, co mówią pracownicy o swoich doświadczeniach w miejscu pracy. Złożony program analizy opinii zatrudnionych wyłania wyjątkowe miejsca pracy, które promują zaangażowanie, kulturę organizacyjną opartą na zaufaniu oraz innowacyjne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi. 

Prologis przykłada ogromną wagę do tworzenia inspirującego i satysfakcjonującego środowiska pracy. Jednym z fundamentów wartości firmy jest satysfakcja i zaangażowanie pracowników, którzy są kluczowym elementem sukcesu biznesowego. Dlatego cyklicznie bada poziom satysfakcji i co roku bierze udział w programie certyfikacji Great Place to Work®. W tegorocznej edycji swoją opinią podzieliło się niemal 100% osób zatrudnionych w firmie, którzy udzielili w sumie 1 066 odpowiedzi. Tak wysoka frekwencja w badaniu satysfakcji to jasny sygnał, że kultura informacji zwrotnej jest mocno zakorzeniona w organizacji. Wnioski płynące z ankiet jednoznacznie potwierdzają, że Prologis jest świetnym miejscem pracy – tak uważa aż 89% ankietowanych biorąc pod uwagę wszystkie z badanych obszarów, czyli wiarygodność, szacunek, uczciwość, duma i koleżeństwo. 

– Prologis to miejsce, gdzie ludzie nie tylko pracują, ale również rozwijają się i mogą się spełniać zawodowo. Chcemy, aby każdy czuł się tutaj bezpiecznie i komfortowo. Otrzymanie certyfikatu Great Place To Work® już po raz trzeci, stanowi dla nas ogromne wyróżnienie. Dziękuję wszystkim #PrologisPeople za wspólne budowanie jeszcze lepszej przyszłości dla naszego zespołu – powiedział Paweł Sapek, Senior Vice President i szef Prologis w Europie Środkowej.

Poleć ten artykuł:

Polecamy