Prologis najsilniejszą marką w Europie

Prologis najsilniejszą marką w Europie

Prologis został uznany za najsilniejszą markę wśród deweloperów nieruchomości w Europie w 2018 roku.

Podczas tegorocznej gali Real Estate Brand Awards, organizowanej w Niemczech przez European Real Estate Brand Institute (REB Institute), wiodącą organizację zajmującą się badaniem, analizą i oceną marek korporacyjnych, Prologis otrzymał nagrodę w kategorii „Nieruchomości Logistyczne”.

 

– Systematycznie pracujemy nad podniesieniem świadomości naszej marki koncentrując się na tych obszarach, które nas wyróżniają i definiują. Otrzymana nagroda jest dowodem na to, że nasza strategia marki się sprawdza – powiedziała Marta Tęsiorowska, vice president, head of marketing & communications, Prologis Europe. – Docenienie wartości naszej marki w tym niezależnym badaniu motywuje nas do dalszego umacniania silnej pozycji Prologis na rynku.

 

Analiza wartości marki

Przeprowadzone badanie pozwoliło stworzyć listę 100 najlepszych marek w branży deweloperów nieruchomości w Europie. Badanie analizuje zmiany w zakresie kluczowych wskaźników efektywności oraz mierzy pozycjonowanie najważniejszych firm z branży nieruchomości w Europie. W tegorocznej ankiecie przebadano 94 868 ekspertów branżowych z 47 krajów Europy, bazując na modelu wartości marki, który łączy w sobie metody jakościowe oraz ilościowe i pozwala na prezentację wyników w sposób jasny i zrozumiały.

 

Marka Prologis osiągnęła najlepszy wynik, dzięki swojemu regionalnemu doświadczeniu, innowacyjności oraz sile pozyskiwania potencjalnych klientów.

 

(Prologis)

Poleć ten artykuł:

Polecamy