Prologis to Great Place to Work

Prologis to Great Place to Work

Z wielką dumą i nieskrywaną satysfakcją informujemy, że polski oddział Prologis uzyskał certyfikat Great Place to Work. To rozpoznawalne na świecie wyróżnienie przyznawane najlepszym miejscom pracy.

To zaszczytne miano otrzymują firmy, które działają zgodnie ze swoimi wartościami, dbając o komfort pracy oraz rozwój swoich ludzi, tworzą przyjazne miejsca pracy. Nagroda ta jest tym cenniejsza, że jest przyznawana głosami pracowników.

– To dzięki głosom i opiniom naszych pracowników tytuł świetnego miejsca do pracy trafił do Prologis. Odpowiadając na ankiety programu Great Place to Work docenili uczciwość i szacunek z jakimi Prologis podchodzi do swoich Klientów i pracowników, dostrzegli działania na rzecz kształtowania przyjaznego środowiska pracy, w którym szanuje się różnorodność i dba o przyjazną atmosferę. Dziękujemy, że doceniono zaangażowanie naszych liderów w budowanie miejsca pracy, z którego wszyscy możemy być dumni. Jest do wielka radość, ale też zobowiązanie, które motywuje nas do dalszego rozwoju i utwierdza w przekonaniu, że największą wartością naszej firmy są ludzie – podkreśla Paweł Sapek, senior vice president, Regional Head Prologis w Europie Centralnej.

Great Place to Work to światowy autorytet w dziedzinie kultury miejsca pracy. Od ponad 30 lat wspiera firmy na całym świecie w rozwijaniu nowoczesnej kultury miejsca pracy opartej na zaufaniu i osiąganiu dzięki temu lepszych wyników biznesowych. W ramach programu certyfikacji Great Place to Work, którego wyróżnikiem jest rygorystyczny, bo oparty na danych ilościowych, powstaje model oceny doświadczenia pracowników w miejscu pracy. Każdego roku o miano Great Place to Work ubiega się 10 000 firm z 60 krajów.

W ubiegłym roku polski oddział Prologis otrzymał aż 5 prestiżowych wyróżnień, które podkreślały jego wyjątkowość jako pracodawcy. Zwyciężyliśmy w konkursie Etyczna Firma 2021, promującym firmy odznaczające się najlepszymi, godnymi naśladowania praktykami biznesowymi i otrzymaliśmy tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2021, przyznawany co roku firmom, które w swoich działaniach na rzecz pracowników zdecydowanie wychodzą poza standard. Tygodnik Wprost docenił nasze wysiłki w zakresie dbania o zdrowie naszych pracowników podczas pandemii i uznał Prologis za jedną z 50 najlepszych firm w Polsce. Z kolei nagroda Friendly Workplace 2021 została nam przyznana za działania wspierające pracowników na wielu polach, które pomagają zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym, tworząc przyjazne środowisko pracy.

Certyfikat Great Place to Work to szósta nagroda otrzymana przez Prologis. To kolejne potwierdzenie, że ludzie są dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy