Prologis z kolejną inwestycją w Czechach

Prologis z kolejną inwestycją w Czechach

W Czechach powstaje Prologis Park Prague-Chrastany, położony w zachodniej części Pragi, który będzie idealnym miejscem dla logistyki ostatniej mili. Jeszcze w tym roku do parku przeniesie działalność duża, międzynarodowa firma kurierska.

Klient wprowadzi się do dostosowanego do jego potrzeb budynku o powierzchni 12 000 mkw., który zapewni mu maksymalną efektywność biznesową i operacyjną. Firma skorzysta również z szeregu innowacyjnych rozwiązań, które są standardowo dostępne dla wszystkich klientów Prologis, takich jak smart metering oraz najwyższej jakości oświetlenie LED w całym obiekcie. W umowie najmu pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.
Prologis Park Prague-Chrastany, położony w zachodniej części Pragi, to nowy, interesujący punkt na logistycznej mapie Czech. Park zapewnia doskonały dojazd do stolicy państwa, ponieważ znajduje się tuż przy autostradzie prowadzącej do miasta i bardzo blisko linii metra. Taka lokalizacja sprawia, że będzie to w Czechach jedna z optymalnych baz logistyki ostatniej mili.
Oprócz szytego na miarę naszego klienta budynku w Prologis Park Prague-Chrastany jest miejsce na jeszcze jeden obiekt o powierzchni około 15 000 mkw.

– Jesteśmy dumni, że możemy powitać dużą międzynarodową firmę logistyczną w naszym nowym parku. Nasz klient ma wysokie wymagania w zakresie dostaw ostatniej mili i efektywności operacyjnej. Dlatego wybór Prologis Park Prague-Chrastany na nową lokalizację jego siedziby potwierdza doskonały potencjał parku. Z niecierpliwością czekamy na rozwój obiektu, a po zakończeniu przeprowadzki z przyjemnością będziemy udzielać naszemu klientowi wszelkiego dalszego wsparcia – powiedział Martin Balaz, Vice President, Country Manager na Czechy i Słowację.

(Prologis)

Poleć ten artykuł:

Polecamy