PROMAG PARK ŻERNIKI na mapie obiektów magazynowych

PROMAG PARK ŻERNIKI na mapie obiektów magazynowych

PROMAG S.A. – lider na rynku wyposażenia magazynowego – wkroczył w nowy obszar działalności. Firma dołączyła do branży deweloperów magazynowych, oddając do użytkowania inwestycję pod wynajem o powierzchni ponad 50 tys. m2.

Kompleks PROMAG PARK ŻERNIKI (PPŻ) znajduje się w Żernikach pod Poznaniem w doskonałej lokalizacji przy drodze ekspresowej S11 i niedaleko autostrady A2. Na działce o powierzchni ponad 80 tys. m2 oddano do użytkowania obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 20 tys. m2 oraz obiekt biurowy o podwyższonym standardzie o powierzchni 2 tys. m2. PPŻ powstał zgodnie z wymogami certyfikacji ekologicznej BREEAM.

Park przemysłowo-magazynowy zapewnia najemcom liczne udogodnienia: bardzo duże place przeładunkowe, komfortowo wyposażone wnętrza biurowe, wiatę dla rowerów, stacje ładowania aut elektrycznych, bardzo dobrze nasłoneczniona hala dzięki zastosowaniu ponadstandardowej ilości świetlików, toalety z prysznicem dla kierowców. Dach obiektu biurowego jest przygotowany do instalacji paneli fotowoltaicznych, a obiekt magazynowy do instalacji tryskaczy. W projekcie zadbano także o tereny zielone.

– Cieszy nas fakt, że nasza inwestycja została oddana do użytkowania w terminie. Dzięki temu już na początku roku zrealizowaliśmy naszą strategię poszerzania działalności o wynajem magazynów– mówi Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny PROMAG S.A. Pani Karolina Tokarz – Testowaliśmy tę formę działalności w naszym Centrum Logistycznym w Koninku. Cieszę się, że mamy już pierwszych najemców powierzchni w PROMAG PARK ŻERNIKI. Zapraszamy do naszego obiektu firmy, które poszukują powierzchni magazynowych, biurowych lub do lekkiej produkcji. Jako dostawca nowoczesnego wyposażenia magazynowego, możemy naszym najemcom zaoferować także profesjonalny dobór i realizację wyposażenia wynajmowanej przez nich powierzchni – dodaje Karolina Tokarz.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy