PROMAG S.A. liderem kategorii Producenci regałów magazynowych

PROMAG S.A. liderem kategorii Producenci regałów magazynowych

W tym roku miała miejsce kolejna już edycja konkursu Konsumencki Lider Jakości. Po raz pierwszy złote godło przyznano w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. Zwycięzcą w tej kategorii została firma PROMAG S.A.

Konsumencki Lider Jakości 2020 to ogólnopolski program mający na celu wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm funkcjonujących na polskim rynku. W badaniu zbierane są opinie tylko aktywnych konsumentów. Konkurs ten nie tylko identyfikuje liderów, ale też gromadzi wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze.

– Dziękujemy naszym klientom za zaufanie jakim codziennie obdarzają nasze rozwiązania w zakresie systemów składowania. Nagroda ta świadczy o tym, że fachowość, kompetencje i profesjonalizm naszych działań są doceniane. Ma to dla nas duże znaczenie. Tym bardziej, że zostaliśmy pierwszą firmą, która otrzymała złote godło w kategorii „Producenci regałów magazynowych”. Nagroda ta jest efektem prawie 40 lat pracy opartej na indywidualnym podejściu do realizowanych projektów przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo pracy w magazynach klientów. To właśnie klienci oraz ich potrzeby motywują nas do prowadzenia działań z zakresu B+R – mówi prezes zarządu, dyrektor naczelny PROMAG S.A. Karolina Tokarz. I dodaje: – Efektem działań badawczo-rozwojowych są zaprojektowane i wdrożone systemowe rozwiązania automatyczne dopasowane do potrzeb polskiego rynku – systemy gęstego składowania AutoMAG Shuttle i AutoMAG Mover.

Te dwa rozwiązania automatycznych systemów składowania zaprojektowane w duchu Logistyki 4.0 zostały również docenione przez ekspertów. AutoMAG Shuttle został nagrodzony tytułem Produkt Roku przez czytelników czasopisma „Inżyniera & Utrzymanie Ruchu”, a AutoMAG Mover – Produktem Innowacyjnym dla Logistyki, Transportu, Produkcji. Nagrody te są wyrazem uznania nie tylko dla oferty firmy PROMAG S.A. w zakresie rozwiązań optymalizujących procesy intralogistyczne, ale również dla działań jakie firma prowadzi w zakresie edukacji polskich menedżerów. Od kilku już lat PROMAG S.A. intensywnie szkoli pracowników magazynów w zakresie bezpiecznej konserwacji i eksploatacji systemów składowania, organizuje konferencje logistyczne i bezpłatne pokazy w Centrum Techniki Magazynowej PROMAG poświęcone nowym technologiom w intralogistyce. W tym roku firma wystartowała z nowym projektem edukacyjnym „PROMAG Exper radzi”. Jest to cykl filmów doradczych poświęconych rozwiązaniom optymalizującym różne procesy intralogistyczne. Projekt ten jest skierowany przede wszystkim do firm, które przygotowują się do zmian związanych z rewolucją technologiczną w magazynach. Filmy dostępne są na kanale PROMAG S.A. na YouTube.

(Promag)

Poleć ten artykuł:

Polecamy