Promocja dla firm w GlobKurier.pl

Promocja dla firm w GlobKurier.pl

Takiej promocji jeszcze nie było! Teraz każda firma automatycznie na start otrzymuje cennik PRO Biznes i to bez umowy, ani żadnych innych dodatkowych zobowiązań. Aby skorzystać z oferty, wystarczy założenie darmowego konta. Prosto, szybko i tanio – nie czekaj, odbierz cennik już dziś!

Jak skorzystać z oferty promocyjnej GlobKurier.pl?

Wakacje to idealny moment na rozwinięcie skrzydeł i wprowadzanie w firmie nowych rozwiązań. Podczas gdy nasi konkurenci są odrobinę ospali, my mamy szansę zostawić ich daleko w tyle i zagarnąć rynek dla siebie. Jak to zrobić? Odpowiedź brzmi – podejmować przemyślane, przedsiębiorcze decyzje. Jedną z nich jest między innymi skorzystanie z gorącej oferty operatora logistycznego GlobKurier.pl i obniżenie kosztu wysyłek! Wystarczy założyć darmowe konto przez stronę dedykowaną promocji wakacyjnej – tutaj. Po rejestracji zniżka z automatu zostaje uruchomiona na Twoim koncie. Na nic nie czekasz – wysyłasz od razu jak i kiedy chcesz. Promocja z niższym cennikiem na wszystkich kurierów obowiązuje do końca wakacji tj. 31 sierpnia bieżącego roku. Jeżeli jednak nasz system wykaże, że przez ten okres podwoiłeś ilość swoich zamówień, będziesz mógł zachować te ceny na stałe!

Dlaczego warto?
  • Na start odbierasz cennik PRO Biznes – wcześniej przeznaczony dla firm deklarujących odpowiednio wysokie volumeny wysyłkowe i podpisujące umowę.
  • Atrakcyjne stawki: paczkę w Ruchu nadasz już od 4,99 zł netto, a najmniejszy gabaryt do paczkomatu kosztować Cię będzie jedyne 8,16 zł netto (*przedstawione ceny nie posiadają opłaty paliwowej).
  • Brak dodatkowych deklaracji.
  • Natychmiastowy odbiór oferty. Wystarczy założenie darmowego konta w serwisie i już możesz korzystać z opisanej promocji.
  • Możliwość zachowania niskich cen na stałe! Pod warunkiem zwiększenia (podwojenia) wysyłanych w tym czasie zamówień.

Promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów GlobKurier.pl jak i dla tych posiadających już konto firmowe w serwisie. Wraz ze startem promocji, czyli początkiem wakacji użytkownicy już korzystający z usług operatora logistycznego otrzymali lepszy o jeden level cennik na wysyłki. Aby go utrzymać, obowiązują ich te same zasady. System musi wykazać, że przed datą zakończenia promocji podwoili oni liczbę swoich zamówień.

O GlobKurier.pl

Profesjonalny operator logistyczny, który współpracuje z 50 najpopularniejszymi firmami transportowymi i kurierskimi. W ostatnim czasie do tego szerokiego grona dołączyła również Poczta Polska. W GlobKurier.pl porównasz ceny i wybierzesz najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę na wysyłki. Czuwamy nad całym procesem realizacji zamówienia od chwili wybrania usługi na stronie internetowej do czasu doręczenia paczki. Prowadzisz firmę? – Zautomatyzuj procesy i nadawaj swoje przesyłki jeszcze taniej z GlobKurier.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy