Promocyjne ceny na Paczkę w RUCH-u w GlobKurier.pl

Promocyjne ceny na Paczkę w RUCH-u w GlobKurier.pl

Na platformie GlobKurier.pl ruszyła promocja na usługę paczka w RUCH-u. Przesyłki można zamówić już od 5 zł netto! Oferta dostępna jest dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy zarejestrowali się w serwisie. Promocja jest ograniczona czasowa.

 

Jak skorzystać z promocyjnych cen?

Klienci biznesowi mogą skorzystać z usługi Paczka w RUCH-u już od 5 zł netto. Wystarczy, że zalogują się w serwisie lub założą konto, podając numer NIP firmy podczas rejestracji, a następnie wycenią przesyłkę za pomocą szybkiej wyceny. Kolejnym krokiem jest wybranie spośród dostępnych ofert paczki w RUCH-u. Należy jednak pamiętać, aby przesyłka nie była większa niż 20cm x 30cm x 50cm oraz cięższa niż 20 kg. Przesyłki, które przekraczają te wymiary, nie mogą zostać nadane w punktach RUCH. Po wybraniu usługi paczka w RUCH-u wystarczy wypełnić formularza zamówienia i opłacić usługę. Paczkę można nadać w dowolnym kiosku RUCH-u lub punkcie partnerskim.

W przypadku klientów indywidualnych proces zamawiania paczki w RUCHu przebiega identycznie, jednak cena usługi zaczyna się od 6,05 zł netto.

Promocja trwa do 30 czerwca 2020 roku, więc warto skorzystać już teraz.

Paczka w RUCH-u w GlobKurier.pl

Oferta paczki w RUCH-u jest tanią i wygodną usługą. Przesyłki zamawianie przez GlobKurier.pl można nadać w dowolnym punkcie należącym do sieci RUCH, a dostępnych ich jest aż ponad 3400 w całym kraju. Usługa paczki w RUCH-u to rozwiązane idealne dla osób, które wolą samodzielnie wybrać godzinę nadania przesyłki, zamiast oczekiwać na kuriera. Co więcej, w czasach pandemii firma RUCH S.A wdrożyłam dodatkowe środki bezpieczeństwa, takie jak ozonowanie przesyłek, dzięki temu usługa jest w pełni bezpieczna. A to wszystko w wyjątkowo niskiej cenie. Sprawdź.

Poleć ten artykuł:

Polecamy