Prowadzisz firmę? Wysyłaj taniej przesyłki paletowe za granicę!

Prowadzisz firmę? Wysyłaj taniej przesyłki paletowe za granicę!

Wśród klientów biznesowych GlobKurier.pl rośnie liczba przesyłek paletowych wysyłanych za granicę. Dlatego firma zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę przesyłek paletowych i drobnicowych. Przygotowała specjalną ofertę dla klientów biznesowych, którzy chcą zaoszczędzić na wysyłce palet za granicę. Dzięki współpracy z GlobKurier.pl można w korzystnej cenie zamówić transport przesyłek paletowych do Rosji, Kazachstanu, Armenii, Gruzji oraz na Ukrainę i Białoruś.
Przesyłki paletowe na wschód

Nowa oferta dedykowana jest klientom, którzy prowadzą firmę i założyli w GlobKurier.pl konto biznesowe. Klienci, którzy prowadzą działalność, a obecnie posiadają w serwisie konto indywidualne, w łatwy sposób mogą to zmienić. Wystarczy, że ponownie dokonają rejestracji w GlobKurier.pl, podając numer NIP w formularzu. Konto firmowe pozwala uzyskać dostęp do zrabatowanego cennika oraz specjalnych ofert, takich jak – przesyłki paletowe na wschód.

Obecnie w ofercie specjalnej przesyłki paletowe wysyłane są na zasadzie DAT (dostawa do terminalu) do wybranych miast w Rosji, Kazachstanie, Armenii, Gruzji, Ukrainie i Białorusi. Przesyłkę paletową do 500 kg można już nadać w cenie 1150 zł netto!

Obecnie obsługiwane terminale:

  • Rosja – Moskwa, Petersburg
  • Białoruś – Mińsk
  • Ukraina – Kijów
  • Gruzja – Tbilisi, Ghezi
  • Armenia – Erywań, Urban
  • Kazachstan – Nur – Sułtan, Karaganda, Temirtau, Ałamata
Jak skorzystać z oferty specjalnej na przesyłki paletowe?

Oferta dostępna jest poprzez formularz wyceny indywidualnie, aby z niego skorzystać, wystarczy zalogować się do serwisu, następnie korzystając z szybkiej wyceny, podać wymiary oraz wagę nadawanej palety. Wtedy pojawi się formularz wyceny indywidualnej, który po uzupełnieniu trafi do działu handlowego.  Na jego podstawie zostanie przygotowana szczegółowa oferta, która zostanie wysłana na adres mailowy podany w formularzu. Po jej zaakceptowaniu i opłaceniu zlecenie przejdzie do realizacji.

Informacje dotyczące obsługiwanych gabarytów oraz niezbędnych dokumentów można znaleźć na stronie GlobKurier.pl. W razie pytań dotyczących oferty zachęcamy do kontaktu: kontakt@globkurier.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy