Przedsiębiorco, zaoszczędź na wysyłce przesyłek z nową ofertą abonamentową od GlobKurier.pl

Przedsiębiorco, zaoszczędź na wysyłce przesyłek z nową ofertą abonamentową od GlobKurier.pl

Pandemia postawiła przedsiębiorców w wyjątkowej sytuacji. Wielu z nich musiało zaprzestać prowadzenia działalności lub rozpocząć sprzedaż w Internecie. Niektóre firmy starały się zachować płynność działania poprzez zdalny kontakt z klientem. Konsumenci również musieli zmienić swoje nawyki i zacząć znaczną część zakupów robić w sklepach internowanych. Dlatego GlobKurier.pl zdecydował się wesprzeć przedsiębiorców i przygotował dla nich specjalną ofertę z obniżonymi stawkami na wysyłkę przesyłek.

Hurtowe ceny przesyłek dla Twojej firmy

Sytuacja na świecie i w kraju zmusiła przedsiębiorców do szybkiej reakcji i dopasowania się do nowej rzeczywistości. W związku z tym GlobKurier.pl uruchomił ofertę abonamentową dla firm, już z wynegocjowanymi stawkami. Dzięki temu przedsiębiorca może otrzymać najniższe ceny od razu, bez poświęcania czasu na żmudne negocjacje z kilkoma przewoźnikami i bez deklaracji wolumenów. Oferta od GlobKurier.pl składa się z trzech gotowych pakietów z już wynegocjowanymi cenami. W dodatku każdy pakiet obejmuje wszystkie dostępne usługi u wszystkich przewoźników, z którymi GlobKurier.pl współpracuje. Są to najpopularniejsze firmy kurierskie i transportowe, takie jak: DPD, DHL, UPS, FedEx, Raben, InPost. Najtańszy abonament już od 49 zł netto/miesięcznie.

Jak zamówić usługę abonamentową?

Oferta skierowana jest dla firm. Wystarczy wejść na stronę: abonamenty.globkurier.pl i wybrać jeden z trzech pakietów, poprzez kliknięcie przycisku ‘Aktywuj’. Następnie pozostaje wypełnić tylko, krótki formularz. Opłata zostanie automatycznie pobrana z karty, której dane należy podać w formularzu.

Jak działa usługa abonamentowa?

Skorzystanie z pakietu nie wymaga żadnych deklaracji ani podpisywania umów. Każdy z trzech pakietów aktywny jest przez miesiąc, ale Klient w każdej chwili może w prosty sposób zrezygnować z usługi. Koszt usługi to: koszt abonamentu + koszty przesyłek wysłanych w danym miesiącu. Ceny poszczególnych pakietów różnią się, ze względu na dodatkowe usługi zawarte w każdym z nich. Dla Klientów, którzy dopiero chcą uruchomić własny sklep internetowy, GlobKurier.pl przygotował pakiet VIP, który poza najniższymi stawkami na przesyłki oferuje utworzenie sklepu na platformie Codarius.com.

Dlaczego warto skorzystać z tej usługi?
  1. Klient zyskuje od razu wynegocjowane ceny u najlepszych przewoźników. Nie musi tracić czasu tylko może zająć się swoim biznesem.
  2.   To gwarancja niezmienności ceny przez okres miesiąca. Jeśli, któryś z przewoźników zmieni swoje stawki w połowie miesiąca, a pakiet abonamentu został wykupiony na początku to cena do końca okresu rozliczeniowego nie ulegnie zmianie.
  3. Można zrezygnować w każdym momencie.
  4. Nie ma żadnych deklaracji ani umów do podpisania.
Rozwiń swój biznes dzięki współpracy z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl jako profesjonalna platforma logistyczna, jest w stanie zapewnić swoim Klientom wysokiej jakości obsługę oraz szeroką ofertę w atrakcyjnych cenach. Obecnie w ofercie GlobKurier.pl dostępne jest ponad 50 firm kurierskich i transportowanych, które realizują dostawny do 192 krajów świata. Firma stale wdraża innowacje i rozwiązania, które mają na celu optymalizację i wsparcie logistyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Poleć ten artykuł:

Polecamy