QAD w Koronie

QAD w Koronie

Firma Korona SA, producent świec, zakończyła proces wdrożenia najnowszej wersji aplikacji wspomagającej zarządzanie QAD Enterprise Applications. System zapewnia kompleksową obsługę działalności firmy w obszarze sprzedaży, zakupów, logistyki, produkcji oraz finansów.

Wieluński zakład wykorzystuje również aplikację QAD Warehousing (moduł klasy Warehouse Management Systems), na bazie której stworzyła rozwiązania w obszarze magazynów i kontroli materiałowej, zgodne z oczekiwaniami m.in. firmy IKEA, która jest odbiorcą produktów Korony. Z systemu QAD Enterprise Applications korzysta 91 użytkowników.

Większe wymagania wobec systemu pojawiły się wraz ze wzrostem wydajności produkcji. Dostrzeżono wówczas możliwości, jakie nowa wersja oferuje w obszarze wspomagania pracy użytkowników, zwłaszcza, jeśli chodzi o monitorowanie procesów i związany z tym przepływ informacji. Aktualizacja pakietu QAD Enterprise Applications stała się okazją do reorganizacji obszaru planowania sprzedaży i potrzeb materiałowych oraz wdrożenia modułu oceny dostawców.

Do największych korzyści z działania systemu należy zaliczyć automatyzację procesów na każdym etapie – od złożenia zamówienia przez dział handlowy po jego realizację.

Z nowej wersji korzysta 70 użytkowników aplikacji QAD. Dodatkowe 21 licencji obejmuje użytkowników terminalowych pracujących z systemem do obsługi kodów kreskowych. Korona planuje kolejnych rozszerzenie ilości licencji, tak aby można było rejestrować wszystkie wykonywane

Poleć ten artykuł:

Polecamy