RAVAS Rental, czyli ważenie mobilne na wynajem

RAVAS Rental, czyli ważenie mobilne na wynajem

RAVAS wprowadził zupełnie nową ofertę dla firm, które chcą korzystać z możliwości oferowanych przez systemy ważenia mobilnego. Od teraz wszystkie firmy, które chcą cieszyć się korzyściami jakie dają systemy ważenia mobilnego RAVAS, mogą wybierać między opcją zakupu bądź wynajmu naszych rozwiązań w ramach RAVAS Rental.

Może być kilka powodów, dla których chcieliby Państwo wynająć, a nie kupić wózek wyposażony w technologię ważenia mobilnego. Na przykład, masz jednorazową partię towarów, która musi być zważona, twój produkt jest sezonowy lub chcesz wypróbować mobilne ważenie przez jakiś czas. Niezależnie od tego, jaki jest Twój powód, możemy pomóc.

Czy chciałbyś wypożyczyć wagę mobilną?

Dla każdej potrzeby ważenia, RAVAS oferuje odpowiedni system wynajmu. Asortyment RAVAS Rental składa się z szerokiej gamy produktów, które pomogą ci w twoim łańcuchu dostaw, niezależnie od sektora czy branży.

Od ręcznych wózków paletowych z wagą do wideł dla twojego wózka widłowego, z legalizacją lub bez legalizacji: różne systemy do różnych zastosowań. Ich wspólną cechą jest to, że mogą pomóc ci w szybkim i łatwym ważeniu produktu, bez konieczności jego zakupu. Niski koszt, wysoka wydajność.

Jakie produkty są dostępne w ramach RAVAS Rental?

  • różne modele ręcznych wózków paletowych z wagą
  • ręczny wózek paletowy z wagą w 100% ze stali nierdzewnej lub EX/EXi
  • ważący elektryczny wózek paletowy serii Ergo
  • widły ważące do wózków widłowych
  • belki wagowe lub platformy wagowe

Wszystkie powyższe produkty mogą być również dostarczone z legalizacją.

Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć, jakie produkty są dostępne w opcji wynajmu, oraz poznać dodatkowe szczegóły, zapraszamy na stronę https://www.ravas.com/pl/ravas-rental/.

Poleć ten artykuł:

Polecamy