RAVAS wprowadza na rynek nowy i ulepszony model Ergo Truck

RAVAS wprowadza na rynek nowy i ulepszony model Ergo Truck

Podczas targów LogiMAT 2022 w Stuttgarcie firma RAVAS zaprezentowała nowy, ulepszony model Ergo Truck, z napędem elektrycznym i funkcją podnoszenia. Idealnie nadaje się do transportu ciężkich palet na krótkich dystansach.

Ergonomiczna praca

Ergonomiczna praca i ważenie, niezbędne dla trwałego zatrudnienia personelu. Dobra ergonomia nie tylko zapewnia, że pracownicy nie są narażeni na niepotrzebny wysiłek fizyczny, ale także gwarantuje, że praca jest łatwiejsza, a przez to przyjemniejsza. RAVAS rozumie znaczenie ergonomii dla firm i wprowadza na rynek nowy, ulepszony model Ergo Truck.

W pełni elektryczny

Jest to dobrze znany produkt z gamy produktów RAVAS: Ergo Truck. Jako specjalista w dziedzinie mobilnej technologii ważenia, jak nikt inny wie, jak technologia rozwija się każdego dnia. Dlatego RAVAS pracował nad jeszcze lepszym modelem wózka paletowego do ergonomicznej pracy i zadań ważenia. Odnowiony i ulepszony Ergo Truck jest idealny do przenoszenia i ważenia ciężkich palet na krótkich dystansach. Zarówno napęd, jak i system podnoszenia są elektryczne, dzięki czemu schylanie się, pchanie i ciągnięcie należą już do przeszłości.

Udoskonalone funkcje ważenia

Udoskonalone standardowe funkcje ważenia sprawiają, że Ergo Truck jest prawdziwie wszechstronnym urządzeniem. Wymienny akumulator litowo-jonowy pozwala na używanie wózka przez wiele godzin roboczych, na przykład do sprawdzania przychodzących towarów, określania wagi wysyłkowej, liczenia części lub zapobiegania przeładowaniu. Napęd elektryczny można łatwo obsługiwać za pomocą przycisków na uchwycie. W ten sposób ciężkie palety o maksymalnej masie 1500 kg można łatwo transportować z punktu A do punktu B. W zależności od funkcjonalności wybranego wskaźnika możliwe jest również gromadzenie danych w systemie ERP lub WMS.

Poleć ten artykuł:

Polecamy