Roadshow Praktyków TOC+ w Poznaniu

Roadshow Praktyków TOC+ w Poznaniu

20 września w Poznaniu oraz online odbędzie się konferencja Roadshow Praktyków TOC+. Wydarzenie poświęcone zostanie możliwościom usprawniania biznesu, jakie tworzy Teoria Ograniczeń i skierowana jest do menedżerów i właścicieli firm, którzy chcą poznać tajniki TOC lub w głębszym stopniu eksplorować jej potencjał.

Konferencja Roadshow Praktyków TOC+ to wydarzenie, pozwalające na poznanie praktyków biznesu. Opowiedzą o tym jak wdrożyli metodologię TOC w swoich organizacjach tym samym jakie osiągnęli rezultaty. Prelegenci podzielą się z gośćmi konferencji swoim doświadczeniem i wiedzą dzięki czemu uczestnicy wydarzenia będą mogli osiągać lepsze wyniki w swoim biznesie.

Co wyróżnia konferencję Roadshow Praktyków TOC+?

  •     100% praktyki, czyli case studies przedstawicieli małych, średnich i dużych firm, które z powodzeniem wykorzystują metodologię TOC, aby uzyskać przełomowe wyniki. Poznasz metodologię TOC, analizy biznesów oraz ich wyniki.
  •     Dowiesz się jak wprowadzić TOC w swojej organizacji oraz uzyskiwać lepsze rezultaty w każdej komórce swojej firmy.
  •     Pokażemy Ci konkretnie na jakich płaszczyznach wdrażana jest metodologia TOC, dzięki czemu będziesz mógł wyeliminować ograniczenia we własnej firmie. Zrozumiesz też jak synchronizacja, każdej komórki twojej organizacji przełoży się na oczekiwane przez ciebie rezultaty.

Pierwsza część konferencji to sześć praktycznych prezentacji i przykładów wdrożenia TOC+. Z kolei popołudniowe warsztaty posłużą dokładnemu przybliżeniu narzędzi, wykorzystywanych podczas wdrażania Teorii Ograniczeń.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie konferencji

Poleć ten artykuł:

Polecamy