Robert Dobrzycki z Panattoni uhonorowany nagrodą CEEQA

Robert Dobrzycki z Panattoni uhonorowany nagrodą CEEQA

Robert Dobrzycki, CEO and co-owner of Panattoni Europe, UK, Middle East and India został uhonorowany nagrodą CEEQA za życiowe osiągnięcia w branży nieruchomości. Nagroda ta jest przyznawana za trwały i znaczący wkład w rozwój i atrakcyjność inwestycyjną sektora.

Robert Dobrzycki, zaczynając po studiach karierę w niewielkiej amerykańskiej firmie deweloperskiej – Menard Doswell & Co. – stał się rozpoznawalną postacią w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. Kilka lat później spotkanie w Warszawie z założycielem innego amerykańskiego dewelopera – Panattoni – zaowocowało partnerstwem w budowaniu od podstaw europejskiej platformy, która wprowadziła młodego Dobrzyckiego do głównego nurtu międzynarodowego biznesu. Obecnie jako CEO & Co-Owner Panattoni Europe, UK, Middle East and India zarządza firmą, która jest największym deweloperem przemysłowym w Europie i ma dominującą pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wizjonerskie przywództwo i strategiczna przenikliwość Dobrzyckiego nie tylko wyniosły Panattoni na szczyt europejskiego rynku nieruchomości przemysłowych, ale również przyczyniły się do ekspansji firmy na 19 krajów europejskich, Bliski Wschód i Azję. Pod jego kierownictwem Panattoni dostarczyło imponujące 15 milionów metrów kwadratowych powierzchni przemysłowej w Polsce i 22 miliony w całej Europie, przekształcając krajobraz przemysłowy kontynentu. Jego wysiłki na rzecz promowania zrównoważonego rozwoju poprzez inicjatywę „Go Earthwise with Panattoni”, wyznaczyły nowe standardy w budownictwie przyjaznym dla środowiska, kładąc nacisk na inwestycje z certyfikatem BREEAM i wspierając bardziej ekologiczne, zrównoważone środowisko nieruchomości przemysłowych.

Choć wciąż jest na tyle młody, by wszystko zacząć od początku, to sukces zbudowany przez niego i jego zespół w ciągu ostatnich 20 lat jest niepodważalny i już to w pełni zasługuje na nagrodę CEEQA za życiowe osiągnięcia w branży nieruchomości. Jest ona przyznawana za trwały i znaczący wkład w rozwój i atrakcyjność inwestycyjną sektora, a Dobrzycki dołącza do grona wybitnych liderów, którzy otrzymali to wyróżnienie.

– Odebranie tego prestiżowego wyróżnienia branżowego w imieniu Panattoni będzie potwierdzeniem kultury sukcesu w zespole firmy oraz jej wybitnych osiągnięć na rynku europejskim w ciągu ostatnich 20 lat. Jesteśmy niezwykle dumni z tej nagrody – powiedział Robert Dobrzycki, CEO and co-owner of Panattoni Europe, UK, Middle East and India. 

– Robert Dobrzycki jako lider Panattoni jest jedną z najbardziej fascynujących historii sukcesu na rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej od czasu upadku muru berlińskiego i wielu zgodzi się, że w najwyższym stopniu zasługuje na to uznanie za znaczące i trwałe osiągnięcia w sektorze, będąc jak dotąd najmłodszym laureatem nagrody w historii CEEQA. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy włączyć Roberta do panteonu laureatów naszej nagrody – powiedział Richard Hallward, Chairman & founder of CEEQA.

Wręczenie nagrody będzie wydarzeniem wieczoru podczas gali wieńczącej CEEQA – flagowe coroczne wydarzenie dla branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej, organizowane we współpracy z PwC. W wydarzeniu weźmie udział ponad 600 gości.

Poleć ten artykuł:

Polecamy