Roy Levine dołącza do Prologis

Roy Levine dołącza do Prologis

Do grona pracowników Prologis dołącza kolejny doświadczony manager. Roy Levine będzie odpowiedzialny za poszukiwanie i zakup nieruchomości logistycznych w Europie Środkowej na stanowisku Vice President, Acquisition and Dispositions Central Europe. Swoje zadania będzie realizował z biura Prologis w Warszawie.

– Roy posiada imponujące międzynarodowe doświadczenie i światowe osiągnięcia w branży nieruchomości. Jestem przekonany, że jego pasja do nieruchomości, doświadczenie i determinacja przyniosą nam wielkie korzyści i przyczynią się do dalszego rozwoju. Jego obecność w Warszawie pozwoli nam na większą skuteczność i elastyczność w realizacji projektów w tej części Europy – mówi Paweł Sapek, Prologis Senior Vice President i Regional Head Prologis w Europie Środkowej.

Roy Levine pochodzi z Izraela. Od 2010 roku mieszka w Warszawie, gdzie uzyskał tytuł BBA w International Business Management na Akademii Leona Koźmińskiego. Przed dołączeniem do Prologis był szefem sektora Capital Markets Industrial & Logistics w CBRE.

Poleć ten artykuł:

Polecamy