Rozwiń skrzydła swojego biznesu

Rozwiń skrzydła swojego biznesu

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakby to było prowadzić swój własny biznes? Pomimo tego, że wszyscy odradzali Ci tę drogę, ty wciąż o tym marzysz? Nie czekaj dłużej – spełnij swoje marzenie już dziś! Już teraz możesz prowadzić firmę bez otwierania własnej działalności gospodarczej czy spółki. Co więcej, oszczędzić możesz na przesyłkach kurierskich. Przyjrzyj się fantastycznej ofercie dla startupów od AIP i GlobKurier.pl!

Złącz swoje siły z AIP

Minęło już 16 lat, odkąd Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości wspierają rozwój startupów. Dzięki nim miało możliwość rozwinąć się już ponad 16 tysięcy firm. Obecnie pomoc i wsparcie wydają się kluczową kwestią, początkowej fazy rozwoju przedsiębiorstwa. Dlaczego jednak warto wystartować AIP? Szczególnie istotne jest, że umożliwiają profesjonalne wsparcie na każdym etapie rozwoju przedsiębiorstwa. Dodatkowo popierają potencjał wszystkich ciekawie zapowiadających się biznesów. To właśnie, dzięki AIP uzyskasz dostęp do m.in: kontaktów, narzędzi i usług, do których z trudem dotarłbyś na początku swojego biznesu. Nie zwlekaj! Dołącz i sprawdź korzyści!

Wszystko w jednym miejscu – Oferta AIP i GlobKurier.pl

Wybierając AIP masz możliwość skorzystania z usług partnera Globkurier.pl. Dzięki temu każdy startup jest gwarancją dostępu do dedykowanego i określonego cennika.  To właśnie w nim zauważysz, że obniżone zostały wszystkie ceny na usługi kurierskie! Ale, to nie wszystko!

Dodatkowo zyskujesz:

  • Dostęp do 50 największych przedsiębiorstw kurierskich i transportowych w jednym miejscu,
  • Możliwość wysyłki krajowej i zagranicznej do 192 destynacji,
  • Różne formy doręczenia – kurier, paczkomat, punkt stacjonarny,
  • Różne formy transportu – drogowy, morski, lotniczy, kolejowy,
  • Możliwość masowych nadań i masowego śledzenia przesyłek,
  • Możliwość integracji z platformami e-commerce jak: Allegro, eBay, BaseLinker,
  • Import CSV.

Jesteś zainteresowany? – nie zwlekaj! Sprawdź i odbierz ofertę GlobKurier.pl dla AIP. Jedyne co musisz zrobić to wejść na stronę i podesłać kilka istotnych informacji.

Dotyczą one m.in.: nazwy startupu, numeru telefonu, adresu mailowego, adresu dla kuriera czy numeru rachunku bankowego. Kolejno otrzymasz od nas login i hasło oraz link do logowania w serwisie GlobKurier.pl. Od tego czasu możesz wysyłać wszystkie: koperty, paczki i palety w promocyjnych cenach Z cennikiem naszych usług możesz zapoznać się także na powyższej stronie.

Zrealizuj swoje marzenie!

Dysponujesz ciekawym i innowacyjnym pomysłem, który może odmienić Twoje życie? A może działasz już w AIP, ale Twój zasób logistyczny nie spełnia określonych wymagań? Zgłoś się i odbierz dedykowany cennik na wszystkie przesyłki od GlobKurier.pl. Wybierz wiarygodnego i sprawdzonego operatora logistycznego, z którego pomocą zoptymalizujesz swoje procesy wysyłkowe. Podejmij się wyzwania i sprostaj wymaganiom klientów.  Wykorzystaj potencjał usług kurierskich online i zwalcz wszystkie trudności!

Poleć ten artykuł:

Polecamy