Rusza Movement by project44

Rusza Movement by project44

Firma project44, w ramach działań spajających globalne łańcuchy dostaw, ogłosiła dziś premierę przełomowej platformy Movement by project44, która zapewnia transparentność oraz usprawnia współpracę pomiędzy wszystkimi partnerami łańcucha dostaw, w tym spedytorami, producentami, przewoźnikami i logistykami. Platforma Movement by project44 to unikalne połączenie całego portfolio produktów oferowanych przez project44, zarówno rozwiązań własnych jak i tych przejętych od firm zewnętrznych.

– Ludzie, przedsiębiorstwa oraz gospodarki zależą od wydajnego przepływu towarów na całym świecie, a ostatnich kilka lat unaoczniło, jak niestabilny potrafi być popyt, a także jak trudno przewoźnikom jest znaleźć odpowiednie ładunki i jak nieprzewidywalne są czasy dostaw – mówi Jett McCandless, założyciel i CEO firmy project44. – Platforma Movement to widoczność, elastyczność i automatyzacja pracy, ale co najważniejsze, jest to narzędzie wspierające współpracę, która jest kluczem do sukcesu. Razem możemy bowiem sprawić, że łańcuchy dostaw będą działać sprawnie, poprawiając jakość życia i zapewniając dostęp do produktów, których potrzebuje świat.

Platforma Movement to rozwiązanie, które w ramach jednego narzędzia umożliwia zespołom zarządzanie w sytuacjach wyjątkowych, pomaga usprawniać wysyłkę towarów, wspiera automatyzację procesów manualnych i ułatwia współpracę, by szybciej i lepiej rozwiązywać problemy klientów. Jej wyjątkowa wartość polega na dostarczaniu usługi widoczności na poziomie zamówienia dla wszystkich środków transportu na całym świecie, w tym dla usług multimodalnych, począwszy od monitoringu surowców aż po drzwi konsumenta. Zapewnia kompleksowy wgląd i możliwości trackingu w całym łańcuchu dostaw  — przed, w trakcie i po zakończeniu transportu. Z rozwiązania tego korzystać może każde ogniwo łańcucha, niezależnie od pełnionej roli, a także dostarczać dane do dowolnej osoby lub systemu. Intuicyjny interfejs i ujednolicone API upraszczają rozwiązywanie problemów, a sama platforma Movement umożliwia płynną działalność operacyjną w oparciu o najwyższą jakość danych.

– Ponieważ jesteśmy największym producentem piwa na świecie, uważamy, że to właśnie naszym zadaniem jest wyznaczanie nowych torów w branży spożywczej i napojów poprzez inwestowanie w najnowocześniejsze technologie, aby pokonywać nieprzewidywalne wyzwania w łańcuchach dostaw i dostarczać jak największą wartość naszym klientom – tłumaczy Andreea Calin, manager ds. transformacji logistyki w Anheuser-Busch InBev Europe. – Dzięki platformie Movement mamy nadzieję łatwo zarządzać operacjami logistycznymi w jednym przyjaznym dla użytkownika miejscu oraz przekraczać rosnące oczekiwania klientów w wydajny, niezawodny i zrównoważony sposób – dodaje.

Platforma Movement to największa sieć łącząca przewoźników, operatorów logistycznych, spedytorów, dostawców technologii i konsumentów w branży przemysłowej. Jej dodatkową zaletą jest to, że może wdrażać nowe firmy i łączyć je z partnerami szybciej niż jakikolwiek inny konkurent. project44 dysponuje również największą bazą danych i najbardziej zaawansowaną technologią ich analizy w branży oraz zapewnia największy zasięg, głębię i jakość widoczności dostępnej w dowolnym miejscu na świecie.

– Naszą rolą jest dostarczanie specjalistycznych rozwiązań logistycznych dostosowanych do indywidualnych wymagań i terminów klientów – podkreśla Paul Foster, wiceprezes ds. rozwoju i integracji w JAS Worldwide. – Globalne łańcuchy dostaw mogą być nieprzewidywalne, a aby zaspokoić potrzeby klientów, potrzebujemy innowacyjnej technologii, która jest przyjazna dla użytkownika, niezawodna i pełni funkcję informacyjną. Platforma Movement zapewni nam kompleksową widoczność, której potrzebujemy do zarządzania logistyką na najwyższym poziomie, aby spełniać i przekraczać oczekiwania klientów.

Dzięki platformie Movement, spedytorzy mogą działać szybciej i bardziej niezawodnie, a także poprawiać terminowość dostaw, aby obniżać koszty i zwiększać satysfakcję klientów. Logistycy otrzymają lepszą jakość danych, która pozwoli zwiększać produktywność, a tym samym przychody. Dla przewoźników to z kolei szansa na digitalizację, poprawę dokładności danych i zwiększenie wydajności poprzez automatyzację, co pozwoli im stać się bardziej konkurencyjnymi. Dla kierowców największe korzyści z platformy to mniej telefonów kontrolnych i krótsze czasy oczekiwania. Widoczność w czasie rzeczywistym to także zapewnienie sobie najbardziej opłacalnych ładunków poprzez uzyskanie statusu preferowanego przewoźnika.

– Jako Girteka, największa w Europe firma transportowa oparta na aktywach, mamy jasny cel, aby być oczywistym pierwszym wyborem dla klientów, współpracowników, partnerów, społeczności i akcjonariuszy – podkreśla Edvardas Liachovičius, CEO Girteka Holding. – Jako przedsiębiorstwo wypracowaliśmy solidne podstawy do kształtowania inteligentnej organizacji przyszłości, strategicznie inwestując w technologie, które wspierają naszą wizję, by kształtować rynek i stać się liderem wśród 10 najlepszych firm logistycznych w Europie. Dodatkową siłą jest długofalowe partnerstwo z project44, który dotychczas był naszym dostawcą usługi zapewniającej widoczność w czasie rzeczywistym. Następnym krokiem będzie natomiast wykorzystanie platformy Movement, która pozwoli nam lepiej zarządzać danymi od przewoźników i klientów, umożliwi lepszą współpracę, dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i usprawni pracę w całym łańcuchu dostaw.

Interfejs użytkownika na platformie Movement jest wysoce adaptacyjny, intuicyjny i użyteczny dla szerokiego grona odbiorców, a partnerstwa ekosystemowe project44 i architektura API-first sprawiają, że rozwiązanie to jest kompatybilne z każdym innym systemem. Zarówno architektura back-end, jak i UX zostały przeprojektowane w celu optymalizacji obsługi klienta.

Na współpracę z firmą project44 zdecydowało się dotychczas więcej czołowych operatorów globalnych łańcuchów dostaw niż na jakąkolwiek inną technologię, co uczyniło project44 liderem rynku, a fakt ten potwierdzają niezależni analitycy oraz opinie użytkowników i klientów. Dzięki temu przedsiębiorstwo dysponowało wszystkim, co niezbędne, w tym skalą, umiejętnościami i partnerstwami, by stworzyć jedną platformę: Movement by project44, która może sprawić, że łańcuchy dostaw będą działać nieprzerwanie.

– Większość dostawców rozwiązań zapewniających widoczność oferuje pojedynczy tryb lub wąski zestaw funkcji – dodaje McCandless. – Mówią oni o „jednym widoku”, ale bez możliwości dostosowania się do preferencji użytkownika, rozwiązania te są jednowymiarowe i w zasadzie odchodzą już do przeszłości. Przyszłość należy do platformy Movement.  Cechuje ją wielowymiarowość, w której każdy aspekt prezentuje unikalną perspektywę dostosowaną do wymagań użytkownika. Ten poziom konfigurowalności, wartości i współpracy jest niezbędny, aby sprostać największym wyzwaniom i problemom łańcuchów dostaw na całym świecie. Nazwa „Movement”, czyli ruch, unaocznia rolę, jaką wszyscy odgrywamy w ich rozwiązywaniu, zarówno w branży, jak i poza nią.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://joinmovement.project44.com/.

Poleć ten artykuł:

Polecamy