SAVILLS wzmacnia zespół na Dolnym Śląsku

SAVILLS wzmacnia zespół na Dolnym Śląsku


Firma doradcza Savills wzmacnia zespół ekspertów odpowiadających za usługę Industrial Services Hub na Dolnym Śląsku. Do regionalnego oddziału firmy we Wrocławiu dołączyła Małgorzata Włochal, która zajmie się kompleksowym doradztwem dla najemców, deweloperów i właścicieli powierzchni magazynowych.

Zintegrowana usługa Industrial Services Hub doradza w wynajmie powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz zakupie i sprzedaży nieruchomości logistycznych.

Małgorzata Włochal objęła stanowisko Associate w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. Małgorzata jest doświadczonym managerem, specjalizującym się w obsłudze inwestorów w regionie Dolnego Śląska. Przed dołączeniem do Savills była dyrektorem w firmie zarządzającej największą w Polsce specjalną strefą ekonomiczną – WSSE (Wałbrzych). Małgorzata ma ponad 10-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu zagranicznych inwestorów lokujących kapitał w południowo-zachodniej Polsce. W trakcie swojej kariery zawodowej ściśle współpracowała m.in. z Polską Agencją Inwestycji i Handlu (PAiH), przyczyniając się do sprowadzenia do Polski lub ekspansji na polskim rynku producentów największych międzynarodowych marek z sektora elektroniki użytkowej, motoryzacji czy nowych technologii.

„Dynamiczny wzrost zasobów nowoczesnej powierzchni magazynowej i przemysłowej w regionie Wrocławia sprawia, że rynek ten jest jednym z pięciu największych i kluczowych obszarów logistycznych w naszym kraju. Cieszę się, że na tak rozgrzanym rynku będziemy mogli zapewnić naszym klientom doradztwo ze strony tak doświadczonej ekspertki” – komentuje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektorka Industrial Services Hub w Savills Polska.

Na czele Industrial Services Hub stoi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, która odpowiada za rynek najmu, współpracując z Johnem Palmerem, dyrektorem zespołu doradztwa inwestycyjnego dedykowanego sektorowi magazynowemu. W ramach swojej kompleksowej oferty Savills świadczy również usługi zarządzania nieruchomościami logistycznymi oraz doradztwo budowlane i projektowe.

Bieżące informacje na temat rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz bezpłatną wyszukiwarkę dostępnych powierzchni na wynajem znaleźć można na stronie warehousemarket.pl, opracowanej przez doradców z firmy Savills.

Poleć ten artykuł:

Polecamy