Siemens przedłuża kontrakt z Procter & Gamble CO.

Siemens przedłuża kontrakt z Procter & Gamble CO.

Siemens przedłużył kontrakt z Procter & Gamble Co., który zapewni P&G dostęp do oprogramowania oferowanego przez Siemens PLM Software, jednostkę organizacyjną Siemens Industry Automation Division i dostawcę oprogramowania z zakresu zarządzania cyklem życia produktów, a także do Comos.

Comos to globalne oprogramowanie firmy Siemens do zarządzania zakładami z uwzględnieniem wszystkich zasobów projektu obejmującego cały cykl eksploatacji zakładu przemysłowego i jego wyposażenia.

P&G używa oprogramowania Siemens PLM od lat 80. XX wieku, a w całym przedsiębiorstwie korzystają z niego tysiące użytkowników. Oprogramowanie Comos do zarządzania zakładami przemysłowymi jest wykorzystywane w P&G od 2009 roku. Jest ono także podstawowym pakietem do zarządzania cyklem życia produktu w branżach o wysokim stopniu złożoności.

Siemens Industry Automation Division (Norymberga, Niemcy) obsługuje klientów reprezentujących wszystkie ogniwa łańcucha dostaw – od projektowania poprzez produkcję aż do serwisu – oferując rozwiązania w zakresie automatyki, sterowania procesami przemysłowymi i oprogramowania dla przemysłu.

Poleć ten artykuł:

Polecamy