Silgan Closures przedłuża współpracę z Hellmann Worldwide Logistics

Silgan Closures przedłuża współpracę z Hellmann Worldwide Logistics

Działający na całym świecie dostawca usług logistycznych Hellmann Worldwide Logistics oraz producent rozwiązań zamykających Silgan Closures EMEA ogłosili przedłużenie dotychczasowej, dziesięcioletniej współpracy. To już trzecia umowa pomiędzy partnerami.

Hellmann, jako dostawca kompleksowych usług w dziedzinie logistyki kontraktowej, będzie nadal koordynował ogólnoeuropejską dystrybucję i zarządzanie transportem dla wiodącego na świecie producenta zamknięć do opakowań.
Hellmann przejął zarządzanie łańcuchem dostaw w Silgan Closures EMEA w 2009 roku. Od tego czasu w ramach umowy outsourcingowej firma organizuje całą logistykę jako dostawca usług 4PL z centrum zarządzania w Hanowerze. Hellmann kontroluje i optymalizuje cały łańcuch transportowy w Europie jako neutralny pośrednik między Silgan Closures EMEA, a różnymi dostawcami usług logistycznych. W Polsce wieloletnia współpraca Hellmanna z firmą Silgan pozwoliła na dostosowanie świadczonego serwisu do jego indywidualnych oczekiwań.

– Cieszymy się, że Hellmann, jako nasz niezawodny partner, nadal będzie zarządzał całą logistyką Silgan Closures. Dzięki wiedzy ekspertów z firmy Hellmann zoptymalizowaliśmy i skonfigurowaliśmy naszą logistykę w bardziej efektywny sposób w ciągu ostatnich lat. Na uwagę zasługuje zwłaszcza wysoki wskaźnik terminowości, który udało nam się wspólnie osiągnąć – mówi Nicolaj Meissner, menedżer ds. logistyki w Silgan Closures EMEA.

– Dla wielu firm logistyka jest „czarną skrzynką”. W firmie Hellmann koncentrujemy się na długoterminowych partnerstwach, szczególnie w obszarze logistyki kontraktowej i usług 4 PL. Opracowujemy dostosowane do potrzeb naszych klientów koncepcje logistyczne, które mogą być zintegrowane z ich procesami i tym samym przyczyniają się do ogólnego sukcesu – wyjaśnia Marc Wijnen, dyrektor operacyjny Contract Logistics Europe, Hellmann Worldwide Logistics.

(Hellmann)

Poleć ten artykuł:

Polecamy