Silniejszy dział Developmentu SEGRO

Silniejszy dział Developmentu SEGRO

SEGRO, właściciel, zarządca i deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, zwiększa swój zespół. Do struktur firmy dołączył Maciej Szczepański, obejmując stanowisko Associate Director, Development w ramach grupy SEGRO w Polsce.

Na stanowisku Associate Director, Development SEGRO, Maciej Szczepański zajmie się wsparciem działu firmy odpowiedzialnego za pozyskiwanie nowych projektów w ramach grupy SEGRO w Polsce, w regionach Poznania oraz Polski Centralnej.

Maciej Szczepański z rynkiem logistycznym jest związany od blisko 24 lat. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe w branży zdobywał w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych Cushman & Wakefield, gdzie zajmował się rozwojem biznesu oraz współpracą z klientami na terenie całego kraju. Wcześniej w Grupie DSV był odpowiedzialny za obszary związane z zarządzaniem logistyką kontraktową i transportem oraz współpracę z deweloperami magazynowymi.

Maciej Szczepański jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Ukończył także akredytowane szkolenie z metodyki zarządzania projektami Prince2.

(Segro)

Poleć ten artykuł:

Polecamy