SKK & SOTI Mobility Day – konferencja o mobilności dla biznesu

SKK & SOTI Mobility Day – konferencja o mobilności dla biznesu

W erze Przemysłu 4.0 trudno wyobrazić sobie prowadzenie przedsiębiorstwa bez wykorzystania technologii mobilnych. Temu tematowi poświęcona będzie konferencja SKK & SOTI Mobility Day, która 28 listopada odbędzie się w Krakowie.

Zarówno przemysł, jak i biznes korzystają z dobrodziejstw szybkiej wymiany informacji, aplikacji umożliwiających synchronizację danych pomiędzy różnymi urządzeniami, czy dostępu do niezbędnych dokumentów i systemów bez konieczności korzystania z komputerów.

Mobilność to również szereg wyzwań. Przeniesienie procesów biznesowych w ekosystem urządzeń mobilnych zarówno tych konsumenckich, jak i przeznaczonych dla przemysłu, to konieczność zadbania o bezpieczeństwo danych. To niemało wyzwań związanych z zarządzaniem wieloma urządzeniami, często rozproszonymi po wielu oddziałach. To konieczność aktualizacji i weryfikacji instalowanych aplikacji.

Podczas konferencji SKK & SOTI Mobility Day odbędą się prelekcje ekspertów, którzy przedstawią zagadnienie mobilności dla biznesu z różnych perspektyw.

  • Wiesław Padło z Play zaprezentuje wyzwania oraz korzyści związane z wprowadzeniem technologii 5G w Polsce z perspektywy wdrażania nowych usług dla biznesu.
  • Yang-Giun Ro z Google opowie o tym, czym jest program Android Enterprise.
  • Dominika Mężyk-Marczak i Katarzyna Karbowska z SOTI zaprezentują nowoczesne metody wydajnego i bezpiecznego zarządzania ekosystemem firmowych urządzeń mobilnych.
  • Marek Jarecki z SKK przedstawi studium przypadku wdrożenia aplikacji mobilnej usprawniającej kontrolę dostaw.
  • Sławomir Studnicki z SKK opowie, co oznacza dla biznesu androidowa rewolucja.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wydarzenia na stronie: SKK & SOTI Mobility Day.

Konferencja przeznaczona jest dla dyrektorów i menedżerów działów, których pracownicy korzystają z konsumenckich i przemysłowych urządzeń mobilnych, osób zarządzających działami IT, administrujących urządzeniami mobilnymi oraz osób odpowiedzialnych za zakupy urządzeń i oprogramowania.

(SKK)

Poleć ten artykuł:

Polecamy