Solaris analizuje produkcję w QlikView

Solaris analizuje produkcję w QlikView

Polski producent środków transportu miejskiego i turystycznego wybrał QlikView, który wdrożył Hogart Business Intelligence.

Spółka Solaris zdecydowała się na wsparcie działalności odpowiednim narzędziem do analiz i raportowania, takim, które zintegruje wszystkie dane i rekordy z różnych systemów.

W październiku zeszłego roku wdrożeniowcy z Hogart Business Intelligence przeprowadzili w firmie projekt pilotażowy „Seeing is Believing” – kilkudniowy warsztat, w wyniku którego firma zyskała nową działającą aplikację analityczną stworzoną według jej własnych wymagań i na jej rzeczywistych danych. W przypadku Solarisa realizacja „Seeing is Believing” objęła opracowanie aplikacji do kompleksowej analizy procesów produkcyjnych. Wdrożenie QlikView w Solaris Bus & Coach zajęło osiem dni.

W firmie, która korzysta z własnego oprogramowania, konieczne było wdrożenie narzędzi BI, które w szybki i łatwy sposób zintegruje różne źródła danych i spełni rolę centralnego miejsca raportów z różnych systemów. Pierwszy etap wdrożenia wykonali eksperci z Hogart Business Intelligence. Obecnie nad rozwijaniem aplikacji czuwają pracownicy Solarisa.

Poleć ten artykuł:

Polecamy