SpaceFactory w nowej odsłonie

SpaceFactory w nowej odsłonie

Firma SpaceFactory specjalizująca się w projektowaniu, budownictwie oraz doradztwie dla sektora nieruchomości magazynowo-przemysłowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej.Do zapoznania się z nową odsłoną SpaceFactory...

Do zapoznania się z nową odsłoną SpaceFactory zapraszamyna stronę: www.spacefactory.eu

Korzenie firmy sięgają 2009 r. Zespół SpaceFactory z sukcesem przeprowadził liczne projekty związane z budową, adaptacjami oraz doradztwem w zakresie nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni ponad 3,5 miliona m2, działając na zlecenie zarówno właścicieli, jak i najemców nieruchomości.

Doświadczenie zawodowe zespołu SpaceFactory liczy łącznie ponad 50 lat. Udziałowcy SpaceFactory zdobywali je, pracując oraz pełniąc funkcje zarządcze w międzynarodowych firmach deweloperskich i inwestycyjnych działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

W SpaceFactory doskonale rozumiemy cele biznesowe, które stawiają sobie zarówno właściciele nieruchomości, jak i najemcy, dlatego wartość dodana tworzona poprzez kreatywne i optymalne kosztowo rozwiązania techniczne jest zawsze w centrum wszystkich realizowanych przez nas projektów.

Zapraszamy!

www.spacefactory.eu

Poleć ten artykuł:

Polecamy