Sprawdź, czy nie ominęły Cię ważne zmiany w GlobKurier.pl

Sprawdź, czy nie ominęły Cię ważne zmiany w GlobKurier.pl

GlobKurier.pl nieustannie wprowadza nowe udoskonalenia w serwisie, które mają na celu ułatwić korzystanie z usług kurierskich, oraz usprawnić i zautomatyzować logistykę. Dodatkowo firma stale prowadzi rozmowy z firmami kurierskimi i transportowymi, aby nawiązać nowe współprace i rozbudować aktualną ofertę. W ostatnim kwartale zostało wprowadzone kilka zmian, o których warto wspomnieć.

Tańsze przesyłki na Ukrainę – nowy przewoźnik w ofercie

Jedną z nowości, które w ciągu ostatnich kilku miesięcy pojawiły się w GlobKurier.pl to nowy przewoźnik oferujący przesyłki kurierskie na Ukrainę. GlobKurier.pl rozpoczął współpracę z globalną firmą Meets, która od ponad 30 lat prężnie działa na globalnym rynku. Dzięki temu przesyłki kurierskie na Ukrainę zyskały atrakcyjniejszą cenę niż dotychczas, a dodatkowo ich transportem zajmuje się przewoźnik z wieloletnim doświadczeniem. Teraz dzięki tej współpracy można bezpiecznie i tanio nadać przesyłkę na Ukrainę, której waga nie przekracza 30kg.  

Masowe nadawanie przesyłek

Kluczowym wyzwaniem w branży kurierskiej jest obsługa dużego wolumenu paczek. W celu udoskonalenia tego procesu GlobKurier.pl wprowadził innowacyjne rozwiązania informatyczne, które znacznie upraszczają i skracają czasochłonny proces składania masowego zlecenia. GlobKurier.pl jako nowoczesna platforma wysyłkowa udostępnia klientom możliwość masowego nadawania przesyłek. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, dla osób prowadzących sklepy internetowe, dla których masowe zlecenia są codziennością.

Nowa wersja strony Pomoc/FAQ

Użytkownicy mogą łatwiej odnaleźć najważniejsze informacje, ponieważ nowy wygląd zyskała strona Pomoc/FAQ. Poprawiona została jej funkcjonalność oraz przejrzystość. Pierwsza strona została podzielona na dwie główne sekcje z najczęściej zadawanymi pytaniami oraz na sekcję kategorii, które kierują do podstron związanych z daną kwestią. Głównych kategorii jest 5 – twoja przesyłka, pakowanie przesyłki, obsługa serwisu, zamawianie kuriera, płatności za usługi, usługi międzynarodowe. Powstała również zupełnie nowa sekcja, którą jest słownik pojęć logistycznych. Można w nim znaleźć definicje najpopularniejszych haseł związanych z logistyką.

Drobne zmiany – spora oszczędność czasu

W serwisie GlobKurier.pl wdrożono wiele, wydawać by się mogło drobnych, ale jakże ważnych z perspektywy klienta poprawek, które ulepszyły funkcjonalność platformy. M.in. zmieniony został tryb pobierania listów przewozowych, dzięki czemu najważniejszy dokument kurierski bezproblemowo pobiera się w każdej przeglądarce. Korekcie uległ również formularz zamówienia. Pojawiła się w nim rozwijana lista ułatwiająca wybranie odpowiedniej zawartości przesyłki oraz dodano podsumowanie ilości zamówionych przesyłek. GlobKurier.pl rozwija swoją platformę, aby dostosować się szybko zmieniającego rynku oraz wymagań klientów.

Poleć ten artykuł:

Polecamy