Supply Chain Designer – zgłoś swój projekt doskonalenia łańcucha dostaw

Supply Chain Designer – zgłoś swój projekt doskonalenia łańcucha dostaw

Wydawnictwo Eurologistics zaprasza do udziału w kolejnej edycji programu Supply Chain Designer. Ten unikatowy projekt ma na celu promowanie twórczej pracy kadry zarządzającej firm produkcyjnych i handlowych.

Każdego roku w Polsce rodzi się duża liczba pomysłów, które po wdrożeniu w życie pozwalają firmom zyskać przewagę konkurencyjną w obszarze zarządzania. Supply Chain Designer pozwala na promowanie takich projektów i ich twórców. Do programu można zgłosić każdy zrealizowany pomysł znacząco wpływający na poprawę funkcjonowania łańcucha dostaw – czy to obejmujący jego całość, czy też wdrożony w jednym z obszarów, np. transporcie, magazynowaniu czy produkcji.

 

Udział w programie Supply Chain Designer pozwala Państwu:

  • podkreślić uznanie dla pracy zespołu,
  • nagrodzić ludzi za ich ciężką pracę,
  • zaprezentować osiągnięcia firmy na polu doskonalenie procesów.

 

To jedyny tego typu program w Polsce. Uczestnictwo w nim jest całkowicie bezpłatne, zaś zwycięzy wyłaniani są za pomocą publicznego głosowania, do którego zaproszeni są menedżerowie łańcucha dostaw. Nagrody zostaną rozdane podczas uroczystej Gali Logistyki, Transportu i Produkcji 2017.

 

Projekty z Państwa firmy należy zgłaszać za pośrednictwem strony schd.eurologistics.pl. Znajdą na niej Państwo więcej informacji o programie, opisy nagrodzonych projektów, formularz zgłoszeniowy i dane kontaktowe. Zgłaszając projekt, prosimy o wysłanie prezentacji i skróconego opisu projektu, wskazanie osób odpowiedzialnych za projekt oraz danych kontaktowych. Im lepiej opisany zostanie projekt, tym większe są szanse na ostateczną wygraną.

 

W edycji 2016 nagrody i wyróżnienia otrzymały firmy: Knauf, Coca-Cola, Hilding Anders, Carlsberg, Delphi, Philips, Mahle, Panasonic, Lumileds. Dołącz do najlepszych i zgłoś swój projekt!

Poleć ten artykuł:

Polecamy