Szansa na nowe kontrakty – zapraszamy na IV Kongres Transportowy

Szansa na nowe kontrakty – zapraszamy na IV Kongres Transportowy

Redakcja czasopisma Truck&Business Polska po raz kolejny zaprasza na unikatowe wydarzenie dla środowiska transportu drogowego. IV Kongres Transportowy, który odbędzie się 19 października 2016 w Warszawie, to spotkanie handlowe, któremu towarzyszyć będzie sesja prawna i bogaty program merytoryczny.

Czym jest to wydarzenie? Kongres Transportowy to platforma do wymiany handlowej pomiędzy firmami transportowymi, firmami produkcyjnymi i handlowymi, oraz dostawcami produktów i usług dla firm transportowych. W ramach sesji plenarnej menedżerowie logistyki z czołowych przedsiębiorstw będą prezentować zapotrzebowanie swoich firm na usługi transportowe i logistyczne. Właściciele i menedżerowie firm transportowych będą mogli spotkać się z załadowcami podczas popołudniowej sesji handlowej i nawiązać kontakt w celu przedstawienia swojej oferty.

 

Podczas Kongresu Transportowego, partnerów do wykonywania zleceń transportowych i logistycznych poszukiwać będą m.in. firmy Coca-Cola HBC Polska, Amazon, Ciech, Carrefour, Grupa Stelmet, Agrana, Grupa Can Pack, Pfeifer & Langen, KZN Bieżanów, Elkom Trade, Nordkalk, Knauf, Kilargo i Lafarge.

 

Części handlowej towarzyszyć będzie bogaty program merytoryczny, skupiający się na najważniejszych wyzwaniach dotyczących TSL. Powiemy m.in. o sposobach minimalizowanie ryzyka w firmie transportowej, odpowiedzialności za błędy w transporcie ze strony nadawcy i przewoźnika, postępowaniu administracyjnym dotyczącym utraty dobrej reputacji i kolejnych europejskich krajach wymagających wypłacania kierowcom płacy minimalnej. Podczas debaty Kongresu Transportowego pochylimy się nad zagadnieniem transportu intermodalnego w Polsce.

 

Aby przekazać szersze informacje z dziedziny prawa transportowego organizatorzy uruchomią drugą salę, na której prowadzona będzie sesja prawna. Podczas dwóch bloków szkoleniowych przedstawiane zostaną zasady rozliczania płacy minimalnej we Francji i w Niemczech oraz konsekwencje jakie mogą czekać przewoźnika, który nie spełni wszystkich wymagań. Kolejne szkolnie dotyczyć będzie odpowiedzialności firmy transportowej w świetle polskiego prawa przewozowego oraz Konwencji CMR. Indywidualne pytania do ekspertów będzie można zadać w ramach pogotowia prawnego.

 

Niezwykle bogaty program sprawia, że udział w Kongresie Transportowym jest obowiązkowy dla wszystkich firm, które chcą rozwijać swoją działalność i bezpośrednio docierać do nowych partnerów biznesowych. Co więcej, do 7 października można jeszcze skorzystać z preferencyjnych cen biletów.

 

Zapraszamy na stronę http://kongrestransportowy.pl gdzie można zapoznać się z pełnym program i zgłosić swój udział. Do zobaczenia 19 października w Warszawie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy