Szkolenia dotyczące bezpiecznej pracy w magazynie

Szkolenia dotyczące bezpiecznej pracy w magazynie

Każdego roku podczas prac magazynowych dochodzi do wielu wypadków. Dlatego tak ważne jest, aby pracownicy magazynu byli świadomi zagrożeń i metod na poprawę bezpieczeństwa pracy. Wysokiej jakości wyposażenie magazynu oraz wiedza na temat bezpiecznego użytkowania to klucz do zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Coraz więcej firm jest świadomych jak wielkim zagrożeniem jest nieprawidłowe użytkowanie urządzeń magazynowych, dlatego poszukuje dla swoich pracowników szkoleń dotyczących bezpiecznej pracy w magazynie.

PROMAG S.A. wychodząc na wprost oczekiwaniom rynku, dzieli się z klientami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie bezpiecznej eksploatacji oraz konserwacji urządzeń magazynowych. W tym celu od lat organizuje szkolenia z cyklu BEZPIECZNY MAGAZYN. Na szkolenia stacjonarne i online zapraszane są osoby pracujące na co dzień w magazynach oraz odpowiadające za bhp w firmie.

Eksperci PROMAG S.A., praktycy z wieloletnim doświadczeniem, podczas szkoleń omawiają zasady bezpiecznego użytkowania regałów, dokumenty wymagane przez podmioty kontrolujące warunki pracy w magazynach, zasady konserwacji systemów regałowych i wytyczne na temat przeprowadzania przeglądów bieżących. Podczas szkoleń poruszana jest też tematyka bezpiecznej konserwacji i eksploatacji wózków widłowych oraz innych urządzeń magazynowych.

Więcej informacji o szkoleniach z cyklu BEZPIECZNY MAGAZYN można przeczytać na stronie  https://promag.pl/Szkolenia_BEZPIECZNY_MAGAZYN_,9921.html

Poleć ten artykuł:

Polecamy