Tanie doręczenia do paczkomatów InPost

Tanie doręczenia do paczkomatów InPost

GlobKurier.pl od lat wspiera logistykę małych i średnich firm. Starając się dopasować do zmieniającego rynku i potrzeb klientów, regularnie wprowadza nowe promocje oraz usługi. Obecnie platforma ruszyła z promocją na doręczenia i odbiory do Paczkomatów InPost dla klientów biznesowych. Teraz prowadząc firmę, można skorzystać z usługi Paczkomaty  w GlobKurier.pl już od 8,99 zł netto.

Najpopularniejsza forma doręczeń

Jak pokazuje ostatni raport Gemius „E-commerce w Polsce 2020”, Paczkomaty InPost są najczęściej wybieraną formą dostawy. Ich ogromną zaletą jest duża dostępność, najczęściej znajdują się w pobliżu sklepów i stacji benzynowych, a do tego ich liczba stale rośnie. Dodatkowo przesyłki można nadawać i odbierać o dowolnych porach. Warto mieć taką usługę w swoim sklepie internetowym. Dlatego GlobKurier.pl zdecydował się obniżyć ceny na Paczkomaty dla klientów biznesowych. Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie platforma wprowadza coraz więcej usług atrakcyjnych dla przedsiębiorców, pokazując, że GlobKurier.pl otwarty jest na potrzeby rynku i elastycznie dopasowuje się do swoich klientów.

Promocyjne ceny na usługi Paczkomaty InPost

Jeśli prowadzisz firmę i chcesz skorzystać z promocyjnych cen oferowanych przez GlobKurier.pl wystarczy, że założysz w serwisie konto biznesowe. Do rejestracji takiego konta konieczne jest podanie numeru NIP oraz nazwy firmy. Każdy klient rejestrujący się jako firma z automatu otrzymuje zrabatowane ceny na wszystkie usługi, w tym również na Paczkomaty. W ramach obecnej promocji ceny zostały obniżone na wszystkie gabaryty paczek nadawanych w automatach InPost. Przesyłka o gabarycie A (maksymalne wymiary 8 cm x 38 cm x 64 cm) kosztuje zaledwie 8,99 zł netto (cena z opłatą paliwową), natomiast nieco większa przesyłka o gabarycie B (wymiary nie mogą być większe niż 19 cm x 38 cm x 64 cm, a waga nie przekracza 25 kg) kosztuje 9,99 zł netto (cena z opłatą paliwową). Największe przesyłki o gabarycie C (maksymalna waga do 25 kg, wymiary nie większe niż: 41 cm x 38 cm x 64 cm) kosztują tylko 10,99 zł netto (cena z opłatą paliwową).

Dodatkowe promocje dla klientów biznesowych

Założenie konta firmowego GlobKurier.pl jest całkowicie darmowe, niewymagane są żadne umowy ani deklaracje. Jednak dla firm, które wysyłają miesięcznie więcej niż 20 przesyłek, przygotowane są dedykowane cenniki, które gwarantują stałe obniżki cen usług. W ramach długotrwałej współpracy z GlobKurier.pl można sporo zaoszczędzić na nadaniach do Paczkomatów InPost. Ceny zaczynają się już od 7,53 zł netto, za przesyłkę w gabarycie A. Skorzystanie z tej oferty możliwe jest po wypełnieniu formularza dostępnego na stronie: Dedykowana oferta.

Darmowe materiały do pakowania przesyłek

Nadając wiele przesyłek, należy również zadbać o odpowiednie opakowania. Prawidłowe zapakowanie przesyłki zmniejsza ryzyko uszkodzenia wysyłanego towaru, dlatego GlobKurier.pl zapewnia swoim klientom dostęp do niezbędnych materiałów. Wystarczy, że dana osoba lub firma wysyła miesięcznie zaledwie 10 przesyłek, a materiały do pakowania z logotypem InPost otrzyma za cenę wysyłki. Otrzymanie takich produktów możliwe jest po wcześniejszym kontakcie drogą mailową. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Zamawianie materiałów do pakowania przesyłek.

Poleć ten artykuł:

Polecamy