Teren inwestycyjny przy węźle Poznań-Krzesiny

Teren inwestycyjny przy węźle Poznań-Krzesiny

Biuro nieruchomości PGN Polska posiada w ofercie działkę inwestycyjną, położoną w bardzo dobrej lokalizacji. Na sprzedaż trafia atrakcyjny teren, zlokalizowany tuż pod Poznaniem, na przecięciu dwóch szlaków komunikacyjnych. To wyjątkowa okazja do rozwijania swojego biznesu w sercu Wielkopolski.

Działka o powierzchni ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych jest objęta MPZP 3-U – z przeznaczeniem na zabudowę usługową.  Wymiary działki (50 metrów szerokości i 190 metrów długości) sprawiają, iż jej możliwości aranżacyjne są niezwykle szerokie, zaś nabywca będzie miał możliwość wykorzystania jej potencjału do swoich  planów inwestycyjnych. Do działki doprowadzone są wszystkie media, w tym łącze internetowe, zaś komfortowy dojazd zapewnia utwardzona droga.  

Najważniejszym atutem działki jest z pewnością jej lokalizacja. Oferowany teren położony jest tuż obok węzła Poznań-Krzesiny, który stanowi skrzyżowanie autostrady A2 – łączącej Berlin i Warszawę; oraz drogi ekspresowej S11, która docelowo połączy Koszalin z województwem śląskim. Taka lokalizacja zapewnia znakomitą komunikację całym krajem oraz Europą Zachodnią. Jednocześnie dojazd do centrum Poznania zajmuje zaledwie kilkanaście minut, co pozwoli nabywcy na prowadzenie biznesu nastawionego na obsługę jednej z największych metropolii w kraju.

O tym, jak atrakcyjna jest to lokalizacja, świadczy ogromna liczba inwestycji prowadzonych w tym terenie. Południowo-wschodni kraniec Poznania stał się jednym z największych w krajów hubów logistycznych, na terenie którego powstają kolejne hala magazynowe i produkcyjne. Według raportu CBRE, rynek przemysłowo-logistyczny w regionie Poznania wciąż dynamicznie rośnie, a stolica Wielkopolski ma 3. najwyższy potencjał rozwoju w kraju

Dzięki strategicznej lokalizacji i korzystnym warunkom zabudowy, ta działka stanowi doskonałą okazję dla inwestorów szukających miejsca do rozbudowy swojego biznesu z potencjałem do dalszego rozwoju. Podmioty zainteresowane otrzymaniem szerszych informacji prosimy o kontakt z biurem PGN Polska – tel. 880 737 762.

Poleć ten artykuł:

Polecamy