Terminal danych Motorola MC9190-G

Terminal danych Motorola MC9190-G

Terminal danych Motrola MC9190-G to najnowszy model serii MC9000. W odróżnieniu od poprzednich wersji urządzenie cechuje podświetlany ekran o większej rozdzielczości, większa wydajność i bardziej rozbudowane opcje skanowania.

Terminal pracuje w oparciu o szybki procesor Marvell PXA320 806MHz obsługujący systemy operacyjne do zastosowań mobilnych  takie jak Windows Mobile 6.5 oraz Windows CE 6.0.  Terminal ma pamięć 256MB RAM i 1GB Flash oraz gniazdo karty SD do 32GB. Konstrukcja MAX Rugged zapewnia długą żywotność i niezawodność pracy, wykazując odporność na wielokrotne wstrząsy i upadki z wys. 2 metrów. Dzięki czujnikowi RFiD użytkownik zlokalizuje terminal pozostawiony na hali, w magazynie, rampie przeładunkowej czy fabryce. MC9190  umożliwia wybór  przez użytkownika rodzaju skanera kodów kreskowych (laserowy lub wizyjny – sześć rodzajów), dzięki czemu odczytuje kody kreskowe 1D, 2D, PDF, kodów o niskiej, średniej i wysokiej gęstości, z małej bądź dużej odległości, a także kodów uszkodzonych i zabrudzonych.

MC9190-G oferuje szeroki zakres komunikacji bezprzewodowej WLAN 802.11a/b/g, a obsługa Bluetooth v2.1 pozwala na bezprzewodowy przesył danych i integrację kolektora z urządzeniami peryferyjnymi (modemy, drukarki, zestawy słuchawkowe i inne) zwiększając funkcjonalność urządzenia.

Urządzenia Motorola oferowane są na rynku polskim przez spółkę Koncept-L S.A.

www.koncept-L.pl

Poleć ten artykuł:

Polecamy