TimoCom “Najlepszą Marką 2014” w kategorii Giełda Transportowa

TimoCom “Najlepszą Marką 2014” w kategorii Giełda Transportowa

Nagrodę za giełdę transportową TC Truck&Cargo®, podczas uroczystej Gali w Stuttgarcie, odebrał Christoph Thesinga, dyrektor marketingu firmy TimoCom.

Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie trwającego kilka tygodni głosowania na najlepsze produkty i usługi dla branży transportowej i logistycznej, w którym wzięło udział aż 7.403 czytelników wydawnictwa Euro Trans Media.

 

TimoCom wśród największych

Dyrektor Christoph Thesinga uważa, że otrzymanie tytułu “Najlepszej Marki” i zajęcie miejsca na podium tuż obok takich gigantów branżowych jak Mercedes, MAN czy Michelin, jest ogromnym wyróżnieniem:

 

− Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem, które we własnym zakresie dba o rozwój, bezpieczeństwo i promocję swoich produktów. To, że znaleźliśmy się wśród najlepszych, sprawia, że jesteśmy z siebie dumni, a także utwierdza nas w przekonaniu, że dobrze wykonujemy naszą pracę. Chciałbym w tym miejscu jeszcze raz bardzo podziękować wszystkim czytelnikom wydawnictwa ETM i użytkownikom TimoCom! Co więcej − nie zamierzamy na tym poprzestać. Bezustannie pracujemy nad dalszym rozwojem naszych produktów.

 

− Niedawno giełda TC Truck&Cargo® została rozszerzona o bardzo przydatny moduł kalkulacyjno-trackingowy TC eMap®. Za jego pośrednictwem, na jednej mapie można wyświetlić aż 90 powszechnie stosowanych systemów GPS, pochodzących od różnych dostawców systemów telematycznych. Dodatkowo, jeszcze w tym roku uruchomimy mobilny dostęp, który umożliwi klientom korzystanie z naszej giełdy za pomocą smartfona lub tabletu − dodał Ch. Thesinga.

 

Silny produkt, silny serwis

Na dobrą markę, wg Thesingi, składa się nie tylko atrakcyjny produkt. Równie ważne jest zapewnienie użytkownikom profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

 

− Komunikacja z klientem stanowi podstawę jakości oferowanych usług. TimoCom w samym dziale obsługi klienta zatrudnia aż 50 międzynarodowych pracowników, którzy codziennie odpowiadają na setki pytań zadawanych telefonicznie, e-mailowo lub poprzez Facebooka. Bardzo ważną rzeczą dla nas jest możliwość bycia bliżej klientów, reagowania na ich nastroje, a także możliwość natychmiastowego odpowiadania na nurtujące ich pytania − podsumowuje Thesinga.

 

W przyszłości przedsiębiorstwo chce pójść o krok dalej i za pomocą nowego narzędzia bardziej usprawnić komunikację pomiędzy użytkownikami.

***

O TimoCom

Firma TimoCom Soft- und Hardware GmbH została założona w 1997 r. i jest dostawcą oprogramowania dla wszystkich przedsiębiorstw zaangażowanych w transport. W ciągu kliku lat od startu TimoCom rozwinął się w średniej wielkości przedsiębiorstwo. Razem z dużą grupą międzynarodowych pracowników TimoCom oferuje dwie europejskie platformy: TC Truck&Cargo®, będącą liderem na rynku giełdę ofert transportowych oraz TC eBid®, platformę online na przetargi transportowe.

W giełdzie ofert transportowych TC Truck&Cargo® znajdują się zarówno oferty ładunków jak również wolnych przestrzeni ładunkowych w całej Europie. TC eBid® pomaga załadowcom z sektora przemysłowego i handlowego oraz spedytorom przy zarządzaniu przetargami i ułatwia przebieg procesów biznesowych pomiędzy nimi a usługodawcami transportowymi.

Poleć ten artykuł:

Polecamy