Tomasz Zarzycki nowym dyrektorem CAT Cargo Logistics CEE

Tomasz Zarzycki nowym dyrektorem CAT Cargo Logistics CEE

CAT LC Polska z przyjemnością informuje o powołaniu Tomasza Zarzyckiego na stanowisko nowego dyrektora zarządzającego CAT LC Regionu Europy Wschodniej i Centralnej.

Tomasz Zarzycki związany jest z Groupe CAT, Dywizją logistyki ładunków od ponad 13 lat, piastując w tym okresie szereg kierowniczych stanowisk zarówno w Polsce, jak również ostatnio w strukturach europejskich firmy jako dyrektor sprzedaży regionu CEE oraz dyrektor zarządzający CAT LC Ukraina.

Tomasz Zarzycki przejął nowe obowiązki dyrektora zarządzającego regionem CEE od 1 lipca 2021 roku. Zastąpił on dotychczasowego dyrektora Radosława Rożka, który podjął decyzję o kontynuacji kariery zawodowej poza strukturami Groupe CAT. Radosław Rożek był związany z firmą 17 lat, w tym czasie znacząco przyczynił się do rozwoju firmy i umocnienia jej pozycji rynkowej. Pod jego kierownictwem firma osiągała coroczne wzrosty wskaźników finansowych oraz zwiększenie portfolio obsługiwanych klientów.

Nowy dyrektor zarządzający będzie realizował politykę dalszego umacniania i ekspansji CAT LC w Polsce, na Ukrainie oraz krajach Bałtyckich z koncentracją na obsłudze dotychczasowych, jak i nowych klientów. Objęcie przez Tomasza Zarzyckiego sterów firmy będzie także nowym impulsem do poszerzenia oferowanych usług, ujednolicenia standardów obsługi oraz standaryzacji oferowanych rozwiązań IT dla klientów w regionie CEE.

Tomasz Zarzycki to menedżer z 15-letnim doświadczeniem w obszarach rozwoju firmy i sprzedaży, trener biznesu, ekspert w obszarze logistyki. Budował strategię współpracy z największymi firmami w Europie, takimi jak Volkswagen, Caterpillar, Volvo i Europapier. Jest absolwentem studiów MBA, prowadził programy edukacyjne i rozwojowe dla prezesów, menedżerów, specjalistów i studentów. Jest także autorem wielu artykułów, w który dzieli się wiedzą w mediach i na konferencjach.

Poleć ten artykuł:

Polecamy