Transash i Ritex: współpraca dla szybszych płatności

Transash i Ritex: współpraca dla szybszych płatności

Transcash.eu, lider w zakresie usług finansowych dla transportu, został wyłącznym partnerem operatora logistycznego Ritex Sp. z o.o. Sp.k. w zakresie finansowania faktur.

Ritex Sp. z o.o. Sp.k. jest jednym z liderów polskiego rynku w sferze transportu i spedycji na skalę międzynarodową. W ramach umowy z Transcash, od 1 czerwca przewoźnicy współpracujący z firmą mogą korzystać z usługi faktoringu na preferencyjnych warunkach.

Oferta Transcash dla przewoźników Ritex obejmuje możliwość uzyskania szybkiej zapłaty za fakturę bez zobowiązań i dodatkowych opłat w relacjach, w których płatnikiem jest Ritex. Z faktoringu można skorzystać online, zgłaszając fakturę za pośrednictwem Panelu Obsługi Klienta. 

– Wiemy, jak ważna w branży TSL jest sprawna i ekspresowa płatność. Opóźnienia to nie tylko bolączka przewoźników, ale też operatorów logistycznych, którzy nie zawsze są w stanie oferować szybkiej zapłaty podwykonawcom, jeśli sami nie otrzymują jej na czas – mówi Jakub Gwiazdowski, Head of Partnership & Relations w Transcash. Współpraca z nami umożliwi firmie Ritex przyspieszenie płatności dla przewoźników, co zwiększy jej przewagę konkurencyjną bez konieczności angażowania własnych środków. 

Transcash.eu jest ekspertem w dziedzinie usług finansowych dla branży transportowej. Od prawie 20 lat wspieramy naszych  klientów w zakresie faktoringu, windykacji i usług prawnych. 

Poleć ten artykuł:

Polecamy