Transport w stylu eko – ADECON kupił niskoemisyjne cieżarówki

Transport w stylu eko – ADECON kupił niskoemisyjne cieżarówki

Każdego dnia staramy się podejmować proekologiczne działania, choć wiemy, że w branży transportu i logistyki nie jest to łatwe zadanie. Tym bardziej jesteśmy dumni, że do naszej floty dołączyło właśnie 12 nowych, niskoemisyjnych aut ciężarowych Iveco.

To ogromne wsparcie w procesie redukcji emisji gazów cieplarnianych – te nowoczesne silniki to aż o 95% mniej cząstek stałych, 95% mniej CO2 i o 90% mniej NO2!. Niskoemisyjne pojazdy Iveco spełniają najsurowsze wymogi środowiskowe, przy jednoczesnym zachowaniu najlepszych osiągów i wydajności na drogach. Samochody te doskonale wspomogą nasze codzienne procesy transportowe, ponieważ świetnie sprawdzają się zarówno w miastach, jak i na dalszych trasach.

Rozbudowa floty o niskoemisyjne auta to kolejny krok ADECON na drodze do zwiększania i wspierania proekologicznych procesów w naszej firmie. Dbanie o środowisko i jakość powietrza, którym oddychamy jest nam szczególnie bliska, dlatego zawsze wybieramy rozwiązania, które ograniczają negatywny wpływ skutków transportu drogowego.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy