Trend Report 2024: Nawigując przez zmiany

Trend Report 2024: Nawigując przez zmiany

Czy wiesz, że dzisiejsze globalne zakłócenia są dwa razy częstsze niż w 1980 roku? Ta rzeczywistość podkreśla coraz bardziej złożone środowisko, w którym działają łańcuchy dostaw. Dlatego nawigowanie przez zmiany, zwłaszcza w przestrzeni magazynowej, staje się definiującym czynnikiem sukcesu.

Jednak jak obecna dynamika zmian wpływa na zarządzanie magazynami? Czy istnieje możliwość zupełnie nowego ulepszania procesów magazynowych? Jakie konsekwencje dla inicjatyw automatyzacji magazynów niosą ze sobą ostatnie wydarzenia ekonomiczne? Oraz w jaki sposób najnowsze regulacje Unii Europejskiej dotyczące zrównoważonego rozwoju wpływają na działania magazynowe?

Znajdź odpowiedzi na te i inne pytania w naszym raporcie. Analizujemy 4 główne kierunki zmian w łańcuchach dostaw i ich wpływ na zarządzanie magazynami. Zdobędziesz wiedzę o nowych technologiach, takich jak sztuczna inteligencja czy Digital Twin, zagłębisz się w tematykę robotyki magazynowej, oraz rozważysz różnorodne aspekty zrównoważonego rozwoju. Dodatkowo, przedstawiamy strategie i udzielamy fachowych rad na temat prowadzenia magazynu, który jest bardziej elastyczny i odporny na zmiany.

W raporcie o trendach dowiesz się o:

  • 4 głównych kierunkach zmian kształtujących zarządzanie magazynami w 2024 roku.
  • Czynnikach napędzających rozwój i zakres każdego z trendów.
  • Fachowym doradztwie i praktycznych wskazówkach, jak użyć systemu zarządzania magazynem do skuteczniejszego przeprowadzania przez zmienność operacyjną.

Pobierz raport

Poleć ten artykuł:

Polecamy