Znamy datę Trendowni 2020
Po tygodniach wytężonej pracy dziś nadszedł dzień, w którym z przyjemnością możemy zaprezentować informacje dotyczące tegorocznej edycji Trendowni. Z powodów, których nikomu nie trzeba tłumaczyć, konferencja zyskała nowy termin i miejsce oraz hybrydową formułę – ale nie wyobrażaliśmy sobie jej odwołania.

Trendownia 2020 odbędzie się w dniach 17-18 września w Warszawie. Termin wybraliśmy nieprzypadkowo – pozwoli on naszym gościom na bezpieczny udział w konferencji, a zarazem trafia w okres, w którym menedżerowie łańcucha dostaw będą musieli odpowiedzieć sobie na szereg ważnych pytań. Pół roku po pojawieniu się koronawirusa w Polsce będziemy mieli wiele danych na temat wpływu pandemii na gospodarkę, ale jeszcze więcej niewiadomych.

Chęć prezentacji tematów kluczowych dla nowej rzeczywistości łańcuchów dostaw i produkcji potwierdziło już kilkunastu prelegentów, co skłoniło nas do zachowania dwudniowego formatu wydarzenia. Podczas konferencji przyjrzymy się wpływowi pandemii na każdy z interesujących nas obszarów łańcucha dostaw, nie zabraknie jednak szerszego spojrzenia na gospodarkę. Oczywiście punktem obowiązkowym będę też prelekcje dotyczące e-commerce oraz nowych technologii w magazynach czy na produkcji. Niezwykle cieszymy się, że jak co roku odwiedzi nas szerokie grono przedstawicieli biznesu i nauki, który będą prezentować  swoje spojrzenie na logistykę.

Wierzymy w siłę spotkań twarzą w twarz, ale bezprecedensowa sytuacja sprawiła, że postawiliśmy na hybrydową formułę konferencji. Trendownia 2020 będzie odbywać się równolegle w wersji online i tych z Państwa, który nie będą mogli przyjechać do Warszawy, zachęcamy do wirtualnego włączenia się w obrady.   

Natomiast dla tych z Państwa, których będziemy gościć w stolicy przygotowujemy specjalny pakiet bezpieczeństwa. Dzięki niemu każdy uczestnik wydarzenia będzie się mógł skupić na przyswajaniu cennej wiedzy, a także wziąć udział w bezpiecznym networkingu. 

Zapraszamy na stronę https://trendownia.pl/t2020/, gdzie mogą Państwo zapoznać się z informacjami na temat konferencji, poznać potwierdzonych prelegentów, a nawet już dziś wysłać swoje zgłoszenie.

Poleć ten artykuł:

Polecamy