Trendownia 2024 w blokach startowych

Trendownia 2024 w blokach startowych

Pora już zanotować sobie datę najważniejszego wydarzenia, które czeka nas tej wiosny. W dniach 24-25 kwietnia spotykamy się na 19. edycji Trendowni. Konferencja, która tworzymy razem z Quantum Software niemal od dwóch dekad, stała się marką samą w sobie. Nie możemy zatem zawieść Państwa zaufania i od wielu miesięcy pracujemy nad tym, aby zarówno program wydarzenia, jak i legendarna już atmosfera kuluarów Trendowni, pozostały co najmniej na takim samym poziomie jak zawsze.

Kiedy gospodarka oparta na permanentnym wzroście chce dalej rosnąć, niewystarczające okazują się dotychczasowe modele biznesowe, praktyki i przyzwyczajenia. Rosnąca konkurencja między firmami oraz między gospodarkami globalnych rynków, niesie szereg nowych wyzwań. Wyzwań nie tylko gospodarczych ale również społecznych, planetarnych i cywilizacyjnych, zarówno po stronie przedsiębiorców jak i konsumentów. Rozpędzona rewolucja technologiczna i zmiany pokoleniowe dorzucają kolejne, nowe elementy do coraz bardziej kompleksowego systemu globalnych współzależności. Lista obszarów, które w swoich działaniach muszą uwzględniać dzisiejsi przedsiębiorcy i managerowie, znacząco wykracza poza zagadnienia ekonomiczne czy techniczne branży, w której działają.

Dzisiaj trudno planować przyszłość firmy, nie uwzględniając zaawansowanych systemów informatycznych, sztucznej inteligencji, robotów przemysłowych, transformacji energetycznej czy ekologicznego budownictwa. Trudno myśleć o rozwoju, w oderwaniu od kurczących się zasobów naturalnych, od odpowiedzialności społecznej i od niepohamowanego apetytu konsumentów. Nadal musimy jednak być możliwie najlepsi w tym, do czego powołane zostały nasze firmy.

Na zbliżającej się 19. Edycji Trendowni, chcemy wspólnie z zaproszonymi na scenę specjalistami, poruszyć sporą część z tych zagadnień. Posłuchamy opinii naszych ekspertów, ich wniosków, sugestii i obaw. Postaramy się, aby wszyscy uczestnicy wrócili do swoich firm i domów z nową, niezwykle aktualną porcją wiedzy, jako managerowie i jako konsumenci.

Trendownia adresowana jest do osób, które odpowiedzialne są w firmach za obszar produkcji lub logistyki. Zapraszamy członków zarządów jak również dyrektorów i menedżerów. Chcemy aby nasza konferencja była rozpoznawalną i uznaną platformą wymiany poglądów o trendach w sieciach dostaw i produkcji.

Po niezwykle pozytywnym odbiorze miejsca zeszłorocznej edycji postanowiliśmy ponowienie zaprosić Państwa do Hotelu Copernicus Toruń. Już wkrótce zaczniemy ujawniać szczegóły dotyczące tegorocznego programu konferencji, ale już dziś zachęcamy do skorzystania z najniższej ceny pakietów uczestnictwa. Obowiązują one tylko do końca lutego, zapraszamy zatem na stronę https://trendownia.pl/t2024-rejestracja/.

Jesteśmy dumni, że już dziś tak wiele firm zaufało marce, jaką stała się w branży TSL Trendownia i pojawi się z nami w Toruniu. Rolę partnerów konferencji pełnią firmy: 7R, Logicor, Łukasiewicz – Poznański Instytut Technologiczny, Maersk, ORA-600, Poltrans Sochaczew Sp. z o.o., Prologis, Raben Group, Shell, Trans.eu Group, TRILUX i Zebra Technologies. Dziękujemy wszystkim za zaufanie!

Poleć ten artykuł:

Polecamy