Waga RAVAS iCP z technologią Weighing in Motion zdobywa IFOY Award 2024

Waga RAVAS iCP z technologią Weighing in Motion zdobywa IFOY Award 2024

Z przyjemnością informujemy, że waga RAVAS iCP Carriage Plate Scale z technologią ważenia w ruchu została uhonorowana prestiżową nagrodą International Intralogistics and Forklift Truck of the Year (IFOY) Award for 2024. To prestiżowe wyróżnienie honoruje wybitne osiągnięcia w zakresie innowacji i wydajności w sektorze intralogistyki.

Michael van Dijk, International Key Account Manager, odebrał nagrodę podczas ceremonii w Baden pod Wiedniem: “Waga ICP Carriage Plate Scale ustanowiła nowy punkt odniesienia dla precyzji i produktywności w transporcie materiałów. Integrując zaawansowaną technologię ważenia w ruchu, to innowacyjne rozwiązanie umożliwia pomiar masy ładunków w czasie rzeczywistym bez przerywania przepływu dóbr. Funkcja ta znacznie zwiększa wydajność operacyjną, skraca czas przestojów i zapewnia zgodność z normami bezpieczeństwa”.

– Jesteśmy niezwykle dumni z otrzymania nagrody IFOY w kategorii ” Special of the Year’ ” za rok 2024″ – powiedział Bert de Greeff, Global Marketing Manager w RAVAS. “To wyróżnienie podkreśla nasze zaangażowanie w pionierskie rozwiązania, które zwiększają wydajność i bezpieczeństwo w branży przeładunku materiałów. Waga płytowa iCP Carriage Plate Scale jest świadectwem naszego zaangażowania w innowacje i doskonałość.

Jury nagrody IFOY, składające się z uznanych na całym świecie ekspertów w dziedzinie logistyki, rygorystycznie oceniło iCP Carriage Plate Scale pod kątem rygorystycznego zestawu kryteriów, w tym innowacji, technologii, ergonomii i korzyści dla klienta. Waga iCP Carriage Plate Scale wyróżniała się wyjątkową zdolnością do ważenia ładunków w ruchu, z certyfikatem Legal for Trade. Jest to przełomowe rozwiązanie, które usprawnia operacje i zwiększa produktywność.

Kluczowe funkcje wagi iCP:

– Ważenie w ruchu: Umożliwia precyzyjny pomiar masy bez zatrzymywania wózka widłowego, zwiększając przepustowość, zmniejszając opóźnienia operacyjne i obniżając koszty.

– Wysoka dokładność: Dostarcza wiarygodne dane dotyczące masy, niezbędne do zarządzania ładunkiem i zapewnienia zgodności z przepisami bezpieczeństwa. Dane posiadają certyfikat OIML, dzięki czemu mogą być wykorzystywane do celów prawnych.

– Trwałość i niezawodność: Zaprojektowany, aby sprostać wymagającym warunkom środowiska przemysłowego, zapewniając długoterminową wydajność i niezawodność.

– Przyjazny dla użytkownika: W pełni zautomatyzowane ważenie, które minimalizuje potrzebę intensywnego szkolenia.

Zdobycie nagrody IFOY umacnia pozycję wagi iCP Carriage Plate Scale jako wiodącego rozwiązania w sektorze intralogistyki i podkreśla jej wpływ na modernizację procesów obsługi materiałów.

O nagrodzie IFOY: IFOY Award wyróżnia najlepsze produkty i rozwiązania intralogistyczne roku. Jest uznawana za wyznacznik innowacyjności w branży obsługi materiałów i logistyki. Nagroda ma na celu promowanie widoczności wydajnych i innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do konkurencyjności firm logistycznych.

Poleć ten artykuł:

Polecamy