Wdrożenie BizTalk Server w TIM SA

Wdrożenie BizTalk Server w TIM SA

Fild.NET – specjalizujący się w rozwiązaniach dla biznesu opartych o technologie Microsoft - wdrożył Microsoft BizTalk Server 2010 w TIM SA, w jednej z wiodących firm na rynku dystrybucji artykułów elektrotechnicznych w Polsce.

Wdrożenie MS BizTalk w TIM SA miało na celu umożliwienie stopniowego uruchamiania w tej firmie wyspecjalizowanych systemów dziedzinowych: WMS (Warehouse Management System), CRM (Customer Relations Management) i MDM (Master Data Management). Systemy te mają zastąpić w wybranych obszarach wykorzystywany przez TIM SA od 2001 roku system ERP – MFG/PRO.

Fild.NET zrealizował projekt w modelu nearshoringowym. Oznacza to, że konsultanci Fild.NET pojawiali się osobiście w siedzibie TIM SA jedynie wtedy, kiedy naprawdę była taka potrzeba. Reszta prac została wykonana zdalnie, w większości w białostockim centrum programistycznym Fild.NET, z wykorzystaniem narzędzi do zarządzania projektem, wideokomunikacji i wymiany materiałów. W modelu nearshoringowym jest także realizowana podpisana pomiędzy firmami umowa serwisowa, a także mają być realizowane przyszłe zlecenia.

Poleć ten artykuł:

Polecamy