Webinar: Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras

Webinar: Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras

Czy wiesz, że zarządzanie flotą pojazdów może stać się znacznie bardziej efektywne, a koszty wyraźnie zmniejszone dzięki nowoczesnym technologiom? Koszty paliwa, utrzymania pojazdów oraz potrzeba terminowego dostarczania towarów to wyzwania, które codziennie stoją przed firmami zarządzającymi transportem. Istnieje jednak sposób, aby zoptymalizować trasy i znacząco obniżyć wydatki firmy. Brzmi interesująco? To nie wszystko.

Podczas naszego interaktywnego webinaru „Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras” dowiesz się, jak nowoczesne narzędzia mogą odmienić funkcjonowanie floty. Poznasz system, który nie tylko planuje efektywne trasy, ale również monitoruje realizację zleceń w czasie rzeczywistym, a to tylko część korzyści, jakie oferuje. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów.

Krótko o tym, czym jest optymalizacja tras

Optymalizacja tras to proces polegający na wyznaczaniu najbardziej efektywnych tras. Uwzględnia różnorodne czynniki, takie jak odległość, czas przejazdu, warunki drogowe czy obłożenie pojazdów. Celem optymalizacji tras jest minimalizacja kosztów związanych z paliwem, eksploatacją pojazdów i czasem pracy kierowców, przy jednoczesnym zapewnieniu terminowych dostaw i zadowolenia klientów. Dzięki nowoczesnym narzędziom, takim jak system Routimo, firmy mogą znacząco poprawić efektywność zarządzania swoją flotą.

Poznaj korzyści z optymalizacji tras

W świecie, gdzie każda zaoszczędzona złotówka ma znaczenie, optymalizacja tras staje się nieodzownym narzędziem dla firm transportowych. Dzięki nowoczesnej technologii możesz nie tylko obniżyć koszty, ale także poprawić efektywność działań floty i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Dołącz do naszego webinaru, gdzie odkryjesz zaawansowane funkcje Routimo i zobaczysz, jak może odmienić funkcjonowanie Twojej firmy.

Korzyści z optymalizacji tras:

  • Redukcja kosztów paliwa: Wyobraź sobie, że każdy kilometr jest dokładnie zaplanowany, a Twoje pojazdy pokonują tylko najkrótsze i najbardziej efektywne trasy. Dzięki zaawansowanym algorytmom AI możliwe jest zmniejszenie wydatków na paliwo. Na naszym webinarze dowiesz się, jak te technologie działają i jakie oszczędności możesz osiągnąć.

  • Zmniejszenie zużycia pojazdów: Krótsze trasy i mniej postojów to mniejsze zużycie części i dłuższa żywotność Twoich pojazdów. To oznacza niższe koszty utrzymania i rzadsze wizyty w serwisie. 

  • Poprawa terminowości dostaw: Unikaj korków i wybieraj optymalne drogi, co pozwoli na szybsze i bardziej przewidywalne dostawy. Zadowoleni klienci to lojalni klienci, a terminowe dostawy to klucz do ich zadowolenia. Na webinarze będziesz mógł zadać pytania ekspertom i dowiedzieć się, jak zwiększyć terminowość dostaw w Twojej firmie dzięki Routimo.

  • Wpływ na środowisko: Mniejsze zużycie paliwa to niższa emisja CO2. Coraz więcej firm zwraca uwagę na ekologiczne aspekty swojej działalności, a optymalizacja tras to skuteczny sposób na zmniejszenie negatywnego wpływu na planetę. 

Przyjdź na webinar i bezpłatnie przetestuj system Routimo!

Aby jeszcze lepiej zrozumieć, jak optymalizacja tras może pomóc w redukcji kosztów floty, zapraszamy na interaktywny webinar pt. „Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras”. 

Data: 20.06.2024
Godzina: 10:00 – 11:30
Rejestracja: Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras (clickmeeting.com)

Uczestnicy webinaru będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom na żywo, co pozwoli na uzyskanie odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania związane z zarządzaniem flotą.

Dodatkowym powodem, dla którego warto wziąć udział w webinarze, jest możliwość przetestowania systemu Routimo. Uczestnicy będą mieli możliwość całkowicie darmowego wykorzystania systemu przez miesiąc w swojej organizacji. Jest to doskonała okazja, aby sprawdzić narzędzie i osobiście przekonać się o jego skuteczności w redukcji kosztów floty. Propozycja nie dotyczy jedynie byłych i obecnych użytkowników systemu Routimo.

System Routimo jest dostępny w chmurze, co oznacza, że nie wymaga instalacji, szkolenia ani kosztownego wdrożenia. Jest gotowy do wykorzystania „od zaraz”, co pozwala na szybkie i efektywne rozpoczęcie pracy. Uczestnicy webinaru dowiedzą się, jak korzystać z tego systemu, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał w codziennej działalności firmy.

Aby zapisać się na webinar, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracji pod adresem: Jak zredukować koszty floty dzięki optymalizacji tras (clickmeeting.com). Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się jak najszybciej.

Zapraszamy!

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy