Współpraca 7R i InSite Real Estate w zakresie projektów BTS

Współpraca 7R i InSite Real Estate w zakresie projektów BTS

Polski deweloper – firma 7R oraz InSite Real Estate, amerykański deweloper i inwestor, poinformowali o zawiązaniu strategicznego partnerstwa - 7R InSite.

Firmy 7R oraz InSite Real Estate połączyły swoje doświadczenia deweloperskie z dwóch kontynentów do stworzenia wspólnej propozycji w zakresie realizacji inwestycji typu Build-to-Suit dla najemców z sektora przemysłowego i logistycznego na terenie całej Polski.

– Współpraca z partnerem takim jak InSite Real Estate to kolejny kluczowy etap dynamicznego rozwoju 7R i odpowiedź na wysokie zapotrzebowanie na obiekty- projektowane i budowane dla dedykowanego odbiorcy. Dla naszych klientów współpraca ta oznacza liczne korzyści operacyjne i ekonomiczne – mówi Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu 7R SA.

 

7R InSite to synergia lokalnej wiedzy i doświadczenia, międzynarodowego zasięgu i kapitału w celu zapewnienia najemcom kompleksowej obsługi projektów typu Build-to-Suit – od znalezienia odpowiedniej lokalizacji, poprzez projektowanie, zarządzanie projektem i budowę, doradztwo prawne, a także zarządzanie nieruchomościami po ich oddaniu do użytku.

– Polska jest kluczowym rynkiem w europejskiej strategii wzrostu InSite. Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z doświadczonym partnerem takim jak 7R, aby realizować nasze europejskie projekty. 7R ma bogate doświadczenie na polskim rynku i nie możemy się doczekać, aż wykorzystamy nasze połączone siły, aby zapewnić efektywny, przejrzysty i proaktywny proces projektowy, który spełni oczekiwania naszych klientów – mówi Kevin Van den Daelen, Director of European Industrial Property w InSite Real Estate.

 

(7R)

Poleć ten artykuł:

Polecamy