Wygodne nadania w 22 000 punktów DPD Pickup

Wygodne nadania w 22 000 punktów DPD Pickup

Sieć DPD Pickup staje się najbardziej dostępną siecią nadań i odbiorów paczek w Polsce – teraz jest jeszcze bliżej i wygodniej! Sieć posiada łącznie ponad 22 000 punktów i automatów paczkowych w Polsce, a w całej Europie ponad 80 000. Dodatkowo od 17 kwietnia klienci detaliczni mogą skorzystać z wyjątkowej oferty na wysyłkę paczki z punktu nadania do punktu odbioru w cenie 10 zł brutto. Szczegóły dostępne na dpd.com.pl.

– Nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, aby klienci mieli dostęp do usług DPD tak blisko i wygodnie jak jest to tylko możliwe i aby zapewnić unikalną elastyczność w zakresie nadań i odbiorów paczek. Dzięki możliwości nadania i odbioru paczek w tysiącach punktów i automatów w Polsce, tworzymy nowy standard wygody i dostępności usług kurierskich. Jednocześnie projektując nasze rozwiązania bierzemy pod uwagę zagadnienie śladu węglowego, czyli blisko nie znaczy tylko wygodnie, ale również odpowiedzialnie – powiedział Łukasz Zembowicz, Dyrektor sprzedaży i marketingu DPD Polska.

W ramach informowania klientów detalicznych o nowych możliwościach związanych z nadawaniem i odbiorem paczek, DPD Polska w drugiej połowie kwietnia rusza z kampanią promocyjną w kanałach online jak i w radiu.

Dla przypomnienia, od 3 kwietnia klienci DPD mogą odbierać i nadawać swoje paczki również w sklepach Żabka. Swój ulubiony punkt lub automat paczkowy można znaleźć na stronie www.dpd.com/pl/pl/dpd-pickup/znajdz-punkt-pickup/.

Poleć ten artykuł:

Polecamy