Wynajem naczep znacznie powiększa flotę

Wynajem naczep znacznie powiększa flotę

Firma ICTS wynajmuje naczepy zarówno dla klientów polskich, jak i zagranicznych. Do grona klientów ICTS dołączyła firma Univeg Logistics z Żabiej Woli, której dostarczono 5 nowych bi-tempów marki Kögel oraz firma Ma.Gi Logistics z Radomia, dla której Kögel wyprodukował 8 nowych naczep typu mulda.

Usługa najmu naczep stanowi coraz bardziej popularne rozwiązanie, praktykowane przez firmy transportowe, jak również spedycje i logistyczne. W chwili obecnej Beweship Polska, do tej pory wynajmująca 19 używanych naczep typu firanka, podpisała kolejny kontrakt na wynajem 10 nowych naczep typu huckepack. Są one aktualnie odbierane przez klienta w fabryce Kögel w Niemczech.

 

– Nasze naczepy, z racji posiadania przez nas wielu oddziałów w Europie oraz w Rosji, spotkać można niemalże wszędzie – komentuje Katarzyna Dudzińska, dyrektor polskiego oddziału ICTS. – Beweship jest jednym z naszych najlepszych klientów, bardzo się cieszymy, że firma darzy nas zaufaniem i rozwijamy się razem z nimi. Ponadto zamówiliśmy niedawno kolejne naczepy, tym razem typu Mega, które będą gotowe do odbioru we wrześniu i już mamy pierwsze kontrakty. Będziemy mieli dostępnych 40 nowych naczep typu Mega, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami firmy, wykazujące zapotrzebowanie na ten rodzaj naczep.

 

– Od kilku miesięcy transport w Polsce gwałtownie się rozwija i zauważamy zwiększone zainteresowanie wynajmem, a dodatkowo poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o możliwość negocjacji wykupu po zakończeniu okresu najmu. Aktualnie Grupa ICTS posiada w swojej flocie około 1200 naczep i cały czas kupujemy nowe, aby zapewnić naszym klientom sprzęt najwyższej jakości – dodaje Katarzyna Dudzińska.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem: poland.renting@icts-group.pl lub telefonicznie: 693 00 66 01.

Poleć ten artykuł:

Polecamy