XPO Logistics przekroczyło 300 tys. pobrań aplikacji transportowej

XPO Logistics przekroczyło 300 tys. pobrań aplikacji transportowej

XPO Logistics, wiodący globalny dostawca rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw, ogłosił dziś znaczące przyspieszenie wdrażania XPO Connect – cyfrowego rynku przewozów towarowych. Popyt na aplikację mobilną Drive XPO spowodował 50-procentowy wzrost liczby pobrań w ciągu ostatnich trzech miesięcy 2020 r., Zwiększając łączną liczbę z 200 000 do 300 000. Przewoźnicy i kierowcy ciężarówek używają aplikacji, aby uzyskać dostęp do XPO Connect.

Spektakularny rozwój XPO Connect podkreśla jego pozycję jako jednej z najszybciej wdrażanych cyfrowych platform transportowych w branży. W całym 2020 roku, w porównaniu z 2019, skumulowane pobrania aplikacji wzrosły trzykrotnie, a liczba przewoźników zarejestrowanych na platformie wzrosła o 47%.

Drew Wilkerson, prezes Transportu w Ameryce Północnej, powiedział: – Silna tendencja wzrostowa XPO Connect odzwierciedla zmianę w branży, którą przewidzieliśmy, inwestując setki milionów dolarów w naszą technologię transportową. Teraz mamy wiodącą platformę z najnowszymi możliwościami. Wartość naszej technologii będzie rosła w odpowiedzi na szybko rosnące zapotrzebowanie ze strony naszych klientów i przewoźników.

XPO Connect wykorzystuje uczenie maszynowe do analizowania historii danych i warunków rynkowych w ciągu kilku sekund, pomagając spedytorom i przewoźnikom efektywniej kupować i sprzedawać w czasie rzeczywistym. Platforma zapewnia również widoczność przesyłek w tranzycie, w tym zarządzanego przez XPO transportu szczepionek, leków terapeutycznych i sprzętu ochrony osobistej w celu reagowania na COVID-19.

Kierowcy mogą bezpłatnie pobrać aplikację Drive XPO ze sklepów z systemami iOS i Android.

Poleć ten artykuł:

Polecamy