XPO świętuje Międzynarodowy Dzień Kobiet rozmowami między liderkami i pracownikami

XPO świętuje Międzynarodowy Dzień Kobiet rozmowami między liderkami i pracownikami

XPO, wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań transportowych i logistycznych w Europie, aktywnie angażuje się w promowanie wszelkich form różnorodności i integracji jako codziennej części swojej kultury. Firma uczci Międzynarodowy Dzień Kobiet, potwierdzając swoje zaangażowanie w zapewnianie kobietom równego dostępu do wszystkich stanowisk pracy, czego dowodem jest pierwsza w historii firmy seria dyskusji łącząca kobiety-liderki z kolegami z całej Europy. 
 
Rozpoczynające się 8 marca i trwające przez cały miesiąc serie wewnętrznych dyskusji grupowych na poziomie europejskim i krajowym w XPO. Ta koncepcja, która została entuzjastycznie poparta przez liderki XPO, jest zorganizowana jako inspirujące rozmowy, podczas których kobiety będą dzielić się spostrzeżeniami na temat tego, co sprawia, że odnoszą sukcesy w swoich rolach i są dumne ze swojej kariery. Dając dobry przykład, XPO zamierza rozbić wszelkie potencjalne szklane sufity i zachęcić do pracy w transporcie i logistyce. 
 
Oprócz wewnętrznych dyskusji, wiele oddziałów XPO zorganizowało wydarzenia na poziomie krajowym, otrzymując silny odzew w postaci zaproszeń kierowanych do kobiet-liderów u klientów, dostawców i partnerów biznesowych XPO. Indywidualne punkty widzenia tych inspirujących kobiet podkreślą znaczenie otwartej kultury. 
 
Valerie Chaut, Dyrektor Działu Zasobów Ludzkich w  Europe w XPO, powiedziała: „Naszą misją jako lidera jest promowanie nowoczesności i atrakcyjności naszego sektora oraz walka z uprzedzeniami, że są to zawody zorientowane na mężczyzn. Międzynarodowy Dzień Kobiet daje nam europejską platformę do promowania różnorodnej i integracyjnej kultury, którą budujemy w całej naszej firmie. Nasze zaangażowanie na rzecz równych szans dla wszystkich ma zasadnicze znaczenie dla tego, jak definiujemy sukces”. Czytaj dalej na : https://europenews.xpo.com/pl/2894/xpo-swietuje-miedzynarodowy-dzien-kobiet/

Poleć ten artykuł:

Polecamy