Zaawansowana współpraca CO3 z Schmitz Cargobull

Zaawansowana współpraca CO3 z Schmitz Cargobull

CO3 nawiązało współpracę z firmą Schmitz Cargobull, czołowym dostawcą naczep i kompleksowych usług dla transportu drogowego, aby umożliwić bezpieczną i bezproblemową wymianę danych z klientami.

Dzięki nowemu centrum zarządzania danymi TrailerConnect, Schmitz Cargobull zapewnia klientom CO3 łatwy dostęp do zaawansowanych danych telematycznych w ramach swoich usług.

CO3, wiodący agregator IoT dla innowacyjnych usług transportu drogowego w Europie, koncentruje się na dostarczaniu firmom wysokiej jakości danych logistycznych na potrzeby ich cyfrowej transformacji oraz ułatwianiu łączności, komunikacji i współpracy między firmami. Aby zwiększyć efektywność usług oferowanych przez CO3 rozszerzyło dotychczasowe integracje o systemem telematyki naczep Schmitz Cargobull.

Dzięki wzajemnemu połączeniu systemów, dane gromadzone przez oprogramowanie naczepy – w tym informacje o lokalizacji i otwarciu drzwi – będą mogły być przesyłane między firmami i systemami łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.

– To kolejny ważny krok w kierunku zapewnienia powszechnego i łatwego dostępu do danych w czasie rzeczywistym oraz interoperacyjności telematyki niezbędnej do cyfryzacji logistyki – podsumowuje Anton Gustafsson, COO w CO3. – Naszym celem jest dostarczanie najlepszych w swojej klasie danych pierwotnych i jakości ping rate, aby napędzać rozwój innowacyjnych aplikacji, platform i rozwiązań logistycznych, które optymalizują łańcuchy dostaw, zmniejszają emisję dwutlenku węgla i wspierają podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych danych OEM dotyczących ciężarówek i naczep, takich jak zużycie paliwa, dane dotyczące emisji, stylu jazdy, masy całkowitej zestawu, licznika kilometrów i warunków załadunku naczepy, firmy mogą zmaksymalizować wydajność łańcucha dostaw przy minimalnym wysiłku, integrując się z rozwiązaniem CO3 – dodaje.

Poleć ten artykuł:

Galeria zdjęć do artykułu

Polecamy